Головна Посилання ... Професійна допомога при наркоманії та алкоголізмі

Професійна допомога при наркоманії та алкоголізмі

Наркологічна клініка «Реванш» протягом багатьох років успішно займається лікуванням алкогольної і наркотичної залежності. Пацієнтам надаються медична та психологічна допомога, соціальна підтримка. Комплексний і при цьому індивідуальний підхід дає можливість не тільки вилікувати людину від тяги до штучних допінгів, а й істотно підвищити якість її життя.

Медична допомога

Лікування наркотичної та алкогольної залежності вимагає обов'язкового надання пацієнтові медичної допомоги, з якої і починається терапевтичний курс. Спочатку фахівці проводять детоксикацію організму, що дозволяє купірувати абстинентний синдром, придушити хімічну залежність.

При алкоголізмі потрібно грамотний висновок із запою, який, крім програми Детокс, включає в себе:

 • очищаючі крапельниці;
 • підтримуючу терапію;
 • симптоматичне лікування з використанням медикаментозних препаратів.

Надалі пацієнт проходить курс лікування супутніх захворювань, наслідків, ускладнень наркоманії або алкогольної залежності.

Психологічна реабілітація

Основним етапом у лікуванні наркоманії в Харкові є психосоматичні захворювання, психологічна реабілітація. На початкових стадіях фахівці допомагають людині вийти зі стадії заперечення, сформувати здорові мотивації. Наступний етап - пошук психологічних причин розвитку залежності та методів їх усунення.

Реабілітаційний курс складається з:

 • індивідуальних занять з психологом;
 • арт-терапії;
 • роботи в групах взаємодопомоги;
 • Гештальт-терапії;
 • програми «12 кроків»;
 • працетерапії;
 • сімейного системного психоаналізу;
 • когнітивно-поведінкової терапії.

Важливими умовами успішної психологічної реабілітації є ізоляція і перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві (досягається завдяки госпіталізації), індивідуальний підхід, сприяння в особистісному та духовному зростанні пацієнта. Поступово людина знаходить нові цілі, змінює систему життєвих цінностей, знаходить навички тверезого життя, а головне - інтерес до них.

Соціальна адаптація

Програма ресоціалізації починається ще під час перебування реабілітантів в клініці. Фахівці допомагають людині скорегувати модель поведінки, відновити сімейні стосунки, втрачені якості особистості та міжособистісні зв'язки. Велика увага приділяється постановці нових цілей і планів на життя.

Реабілітанти відвідують різні заходи, майстер-класи, зустрічаються з цікавими людьми, займаються творчістю, пробують себе в різних напрямках. Людині допомагають зрозуміти, чому він далі хоче займатися, здобути освіту, знайти гідну роботу або область для самовираження.

Соціальна та психологічна допомога надаються випускникам ще протягом як мінімум півроку після повернення додому. Анонімне лікування наркоманії в Дніпрі у клініці «Реванш» - це реальний шанс покінчити з штучними допінгом, ставши повноцінним і щасливим членом соціуму.

Переглядів : 373
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст