Головна Блог ... Новини Приречені на самотність: ці 7 рис руйнують ваші стосунки Приречені на самотність: ці 7 рис руйнують ваші ст...

Приречені на самотність: ці 7 рис руйнують ваші стосунки

  • 0

  • 0

  • 12

Відключити рекламу

Протягом багатьох років психологи виділили кілька поширених рис і поведінкових особливостей, які заважають деяким людям знайти довготривале кохання. Ці риси не роблять людей поганими, а лише підкреслюють певні бар’єри, які можуть стояти на їхньому шляху до гармонійних стосунків, пише у матеріалі для Your Tango Мелані Гьоглінд - незалежний письменник, автор і співавтор Huffington Post, BlogHer тощо.

Ось 7 ключових рис, які часто заважають знайти партнера.

1. Відсутність захоплень та інтересів

Часто люди зближуються через спільні хобі та інтереси: спорт, подорожі, мистецтво тощо. Навіть якщо інтереси не співпадають, захопленість людини завжди приваблює. Відсутність будь-яких захоплень робить людину менш цікавою для інших, і, як показує дослідження The Psychology of Well-Being, такі люди зазвичай менш щасливі.

2. Завищені вимоги до партнера

Деякі люди мають нереально високі стандарти, очікуючи, наприклад, що партнер буде "високою бразильською моделлю зі знанням п’ятьох мов". Вони пояснюють свою самотність "високими стандартами", не помічаючи, що саме ця внутрішня установка блокує можливість побудови стосунків. Як стверджує дослідження 2017 року, важливо мати стандарти, але вони мають бути реалістичними.

3. Надмірні зусилля для отримання любові

Люди, які віддають усі сили, щоб "сподобатися", зазвичай стикаються з нерівноправними стосунками, де їхні зусилля недооцінюють. Вони згодом починають відчувати образу, і це часто призводить до розриву. Дослідження 2023 року підтверджує, що почуття вдячності у стосунках є важливим, і без нього вони можуть не витримати перевірки часом.

4. Схильність змінюватися для партнера

Це ті, хто стає "хамелеоном" у стосунках: наприклад, змінюють свої звички чи інтереси, щоб догодити новому партнеру. Хоча така поведінка може здатися звичною, дослідження 2019 року свідчить, що автентичність, тобто збереження власної особистості, є ключовим для побудови міцних стосунків.

5. Залежність від думки оточення

Ці люди постійно замислюються, що подумають інші про їхнього партнера. Вони настільки поглинаються думками про те, що скажуть батьки, друзі або навіть домашні тварини, що не здатні визначитися зі своїми справжніми почуттями. На жаль, складно знайти партнера, який би задовольнив вимоги відразу декількох людей.

6. Небажання дивитися в очі реальності

Деякі люди заплющують очі на проблеми, навіть якщо всі навколо бачать, що їхній партнер токсичний. Наприклад, вони виправдовують контроль або принизливе ставлення. Такі відносини часто призводять до серйозних емоційних проблем.

7. Недооцінка власної гідності

Якщо людина не вважає себе гідною кохання, їй буде важко знайти партнера, який буде її цінувати. Психологічні тести на самооцінку PsychTest свідчать, що впевненість у власній гідності є важливою складовою для побудови щасливих стосунків.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 12

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 12

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст