Головна Посилання ... Правова допомога адвоката юридичної фірми

Правова допомога адвоката юридичної фірми

правова допомога адвоката

Сфера діяльності юридичної фірми різноманітна. Все залежить від її спеціалізації. Різні галузі права дозволяють знайти юридичні фірми з досвідом роботи в сфері:

  • цивільного;
  • сімейного;
  • кримінального права.

У Києві адвокатське об'єднання Альва Прайвесі надає всі необхідні кваліфіковані юридичні послуги, перейшовши за посиланням нижче або на головну сторінку сайту https://alvaprivacy.ua/ua/, можна ознайомитися детальніше з переліком правових послуг, що надаються цим адвокатським об'єднанням. Однак, незалежно від того, яку саме сферу права Ви оберете, завжди можете бути впевнені, що отримаєте дійсно професійну допомогу за найбільш оптимальними цінами в Києві.

Правова допомога адвоката в судах всіх рівнів

Кримінальні справи - одні з найскладніших. Вони впливають на долю і життя учасників судового розгляду. Юридична фірма, що надає юридичні послуги в цій сфері, пропонує всебічну підтримку на різних стадіях кримінального судочинства та у судах всіх рівнів.

Основна роль адвоката у кримінальних справах - представляти обвинуваченого в суді. Одночасно, юристи наголошують, що їхні дії - це не тільки захист осіб, що обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, а й представництво прав потерпілих та третіх осіб.

Юридична фірма представляє своїх клієнтів також у справах про відшкодування шкоди, завданої незаконними діями чи бездіяльністю, а також пропонує різноманітну правову допомогу адвоката у страхових, кредитних, трудових та інших категоріях справ, зокрема, щодо формування стратегії захисту, збору доказів, представництва, юридичного аналізу справи тощо.

Послуги адвокатів у кримінальному провадженні

Кримінальне провадження - це не тільки участь в судових засіданнях. Одні з основних завдань, що виконуються юристом, включають також наступне:

  1. підготовка необхідних процесуальних документів, включаючи клопотання про витребовування доказів;
  2. складання скарг на дії органів досудового розслідування;
  3. послуги з підготовки апеляційних та касаційних скарг.

Адвокати також представляють своїх клієнтів у взаємовідносинах з органами прокуратури та потерпілим з метою завершення справи на основі консенсусу. Мова йде про закінчення кримінального провадження шляхом укладення угоди про примирення або про визнання винуватості. Послуги юриста також включають юридичні консультації, які дозволяють вирішити безліч проблемних ситуацій, знайти найбільш оптимальне рішення та мінімізувати витрати клієнта.

Однак слід враховувати, що кримінальна справа не закінчується винесенням вироку. Адвокат також представляє клієнта й на стадії виконання судового рішення, зокрема порушує питання про відстрочку виконання вироку, умовно-дострокове звільнення від відбування покарання тощо.

Джерело: Юридична компанія "Альва Прайвесі".

Переглядів : 156
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст