Головна Посилання ... Правильний догляд електровелосипеда, щоб він працював довше Правильний догляд електровелосипеда, щоб він працю...

Правильний догляд електровелосипеда, щоб він працював довше

Правильний догляд електровелосипеда, щоб він працював довше

Регулярне обслуговування – це важливий параметр не тільки електровелосипедів, але й механічного транспорту. Елементи електротранспорту особливо тендітні і потребують регулярного огляду. Будь-яка поломка може зашкодити працездатності, тому краще з ТО не затягувати. Кожен водій зобов'язаний утримувати свого залізного коня у робочому стані.

Акумулятор для електровелосипеда можна назвати серцем. Щоб уникнути проблем, рекомендуємо регулярно відстежувати робочу температуру, правильно експлуатувати його, заряджати та розряджати. Якщо ігнорувати базові правила, АКБ довго не протягне і доведеться витрачатися на новий. До речі, догляд не залежить від ціни велосипеда.

Правильне використання

На жаль, немає нічого вічного, тому і збірні моделі, і окремо електронабори для велосипедів

 мають обмежений термін служби. Якщо ж дотримуватись правил їх експлуатації цей термін можна суттєво продовжити.

Бажаєте проїхати довше? Заощаджуйте заряд акумулятора. Це можна робити, вимикаючи мотор, котячись з гірки, на тих ділянках, де можна обмежитися лише педалюванням. Такий підхід скоротити кількість заряду/розряду батареї.

Бережіть комутацію та компоненти від попадання на них вологи. Намагайтеся, щоб мотор-колесо ніколи не поринало більше, ніж на третину;

Одночасне газ і гальмо гарантовано погробить привід. Якщо не хочете незабаром витратитись на новий, пожертвуйте трохи іміджем та здивованими особами приятелів.

Без акумулятора електровелосипед не поїде сам. Це означає, що до нього потрібно ставитися зі знанням справи, тому рекомендуємо:

  • уникати нагрівання АКБ більш ніж на 55 градусів максимум;
  • заряджати батарею слід кожні 25 днів, якщо транспорт поки простоює;
  • перед виїздами краще тримати заряджену батарею на 100 відсотків.

Грамотний догляд електровелосипеда

Вже перед покупкою краще знати основні правила, щоби не нашкодити.

Очищайте електровелосипед від бруду. Механічні компоненти обов'язково змащуйте.

Вимкніть миття під тиском. Деталі не витримають такого навантаження. Найкраще все зробити вручну.

Для утримання такого транспорту холодні приміщення не підійдуть.

Фірмові деталі кращі за аналоги. Справа в тому, що вони гарантовані підійдуть і прослужать набагато довше.

Регулярно перевіряйте зношування кабелів, проводки та інших проводів.

Дізнайтесь, як вибрати акумулятор для велосипеда, його привід, електронабори у спеціалістів магазину Sporte. Також радимо зайти на sporte.com.ua, щоб ознайомитись з асортиментом, цінами, характеристиками, не виходячи з дому.

Консультанти в будь-якому випадку допоможуть вибрати найкращий варіант саме під ваші запити та бюджет.

Переглядів : 282
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст