Головна Посилання ... Правильне використання електровелосипеда у зимовий сезон Правильне використання електровелосипеда у зимовий...

Правильне використання електровелосипеда у зимовий сезон

Правильне використання електровелосипеда у зимовий сезон

Зимові поїздки електровелосипедом – це звичайна справа і для професіоналів, і для новачків. Кататися можна і потрібно, тільки слід знати про деякі важливі нюанси.

Першою проблемою є мінусова температура. Велосипедистам не варто одягатися, наче цибулина. Краще використовувати термобілизну, що відводить вологу та зберігає тепло. Переохолодження у разі виключено.

Догляд за електровелосипедом взимку відрізняється, тому варто заздалегідь обслужити транспорт і придбати необхідні аксесуари.

Які колеса вибрати?

Покришки з глибоким агресивним протектором – найкращий вибір, оскільки транспорт стане прохідним, стійким та керованим.

Тиск у камерах необхідно перевіряти перед кожним виїздом. Поїздки снігом мають на увазі трохи менший тиск, приблизно на атмосферу.

Для їзди взимку часто використовують фетбайки. Великі та товсті колеса чудово долають проблемні ділянки.

Зауважте, що спиці не люблять низьких температур, а це означає, що будь-які перешкоди краще проходити з обережністю.

Як стежити за електровелосипедом узимку?

  • Намагайтеся тримати акумулятор у теплі.

Будь-яка електроніка не любить холоду, тому акумулятор краще ховати в термостійкий корпус.

І тут необхідно перевірити герметичність самої проводки, переконатися у відсутності витоків струму.

  • Чекайте, доки нагрівається батарея.

Після катання електробайк заборонено одразу ставити на зарядку. Дочекайтеся, поки він прийме кімнатну температуру, а потім підключайте сміливо до розетки.

  • Уникайте утворення конденсату.

Перепади температури небезпечні утворення вологи. Це означає, що важливо трохи почекати, поки волога випарується, або ж усунути її спеціальними засобами.

Як грамотно користуватися електробайком у холодний сезон?

Проженіть двигун.

У холодну погоду дайте двигуну трохи попрацювати в неодружену, щоб набрати необхідну температуру і тільки після цього починайте рух.

Нікуди не поспішайте.

Завжди чіпайте акуратно і повільно, оскільки різкі ривки, особливо в мінусову температуру не найкраще позначаться на всій системі.

Перепади температури.

Перед тим, як занести електровелосипед до квартири, фахівці магазину Sporte радять його прогріти. Так і конденсат не утворюється, і транспорт швидше поставити на зарядку.

Видаляйте рідину.

Намагайтеся, щоб електровелосипед завжди залишався сухим, особливо у теплих приміщеннях.

Що врахувати додатково?

  • виключіть високі швидкості, адже ніколи не знаєш, що ховається під снігом;
  • будьте обережні на поворотах;
  • не забувайте добре прогрівати транспорт перед виїздами;
  • краще не вдаватися до різких маневрів або обгонів узимку. За мінусових температур електровелосипед може працювати непередбачено;
  • Багато компонентів просто не розраховані на тривалу роботу в холоді. Будьте обережні та уникайте перешкод;

Взимку краще не вдаватися до рекуперації.

Плавність та акуратність – основа будь-яких поїздок на електровелосипеді взимку. Намагайтеся пересуватися акуратно, адже будь-які зимові виїзди вважаються екстремальними і залежить не тільки від транспорту, але і вашого досвіду, підготовки.


 

Переглядів : 336
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст