Зимові поїздки електровелосипедом – це звичайна справа і для професіоналів, і для новачків. Кататися можна і потрібно, тільки слід знати про деякі важливі нюанси.
Першою проблемою є мінусова температура. Велосипедистам не варто одягатися, наче цибулина. Краще використовувати термобілизну, що відводить вологу та зберігає тепло. Переохолодження у разі виключено.
Догляд за електровелосипедом взимку відрізняється, тому варто заздалегідь обслужити транспорт і придбати необхідні аксесуари.
Покришки з глибоким агресивним протектором – найкращий вибір, оскільки транспорт стане прохідним, стійким та керованим.
Тиск у камерах необхідно перевіряти перед кожним виїздом. Поїздки снігом мають на увазі трохи менший тиск, приблизно на атмосферу.
Для їзди взимку часто використовують фетбайки. Великі та товсті колеса чудово долають проблемні ділянки.
Зауважте, що спиці не люблять низьких температур, а це означає, що будь-які перешкоди краще проходити з обережністю.
Будь-яка електроніка не любить холоду, тому акумулятор краще ховати в термостійкий корпус.
І тут необхідно перевірити герметичність самої проводки, переконатися у відсутності витоків струму.
Після катання електробайк заборонено одразу ставити на зарядку. Дочекайтеся, поки він прийме кімнатну температуру, а потім підключайте сміливо до розетки.
Перепади температури небезпечні утворення вологи. Це означає, що важливо трохи почекати, поки волога випарується, або ж усунути її спеціальними засобами.
У холодну погоду дайте двигуну трохи попрацювати в неодружену, щоб набрати необхідну температуру і тільки після цього починайте рух.
Завжди чіпайте акуратно і повільно, оскільки різкі ривки, особливо в мінусову температуру не найкраще позначаться на всій системі.
Перед тим, як занести електровелосипед до квартири, фахівці магазину Sporte радять його прогріти. Так і конденсат не утворюється, і транспорт швидше поставити на зарядку.
Намагайтеся, щоб електровелосипед завжди залишався сухим, особливо у теплих приміщеннях.
Плавність та акуратність – основа будь-яких поїздок на електровелосипеді взимку. Намагайтеся пересуватися акуратно, адже будь-які зимові виїзди вважаються екстремальними і залежить не тільки від транспорту, але і вашого досвіду, підготовки.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.