Головна Посилання ... Послуги в сфері права, податків, фінансів. Огляд компанії Smartsolutions. Послуги в сфері права, податків, фінансів. Огляд к...

Послуги в сфері права, податків, фінансів. Огляд компанії Smartsolutions.

Компанія Smartsolutions з 2003 року має успішний досвід роботи на українському ринку, надаючи послуги для бізнесу та приватних осіб – рішення в сферах права, податків та фінансів. За час існування в #Smartsolutions сформувалась експертна команда професіоналів, яка вміє працювати з нестандартними викликами, послуговуючись комплексним підходом до завдань. Протягом майже 20 років їм довіряють відомі бренди, серед яких “1+1 Медіа”, видання “Бабель”, ІТ-компанії “Хостмайстер”,  “Clario”, впізнавані “Діннерз”, “Фокус” та багато інших. Про досвідченість smart-фахівців свідчать відгуки постійних клієнтів, з якими можна ознайомитись на сайті smartsolutions.ua.

Послуги в сфері права, податків, фінансів

У компанії працюють спеціалісти, які десятки років працюють із іноземними клієнтами та мають багаторічну практику роботи в державних структурах і великих корпораціях. Середній професійний досвід партнерів, юристів та адвокатів #Smartsolutions складає понад 15 років. Вони пропонують широкий спектр послуг в правовій, фінансовій, податковій сферах:

 • Супровід укладання договорів/угод
 • Створення та структурування бізнесу
 • Захист бізнесу та активів
 • Бухгалтерський та податковий облік
 • Боротьба з піратством
 • Судовий захист та арбітраж
 • Інтелектуальна власність

Окрім того, звернувшись до Smartsolutions, можна отримати рішення в сферах нерухомості, корпоративного права, щодо супроводу ІТ-проектів, антимонопольного права та конкуренції, податкового декларування та ін., а також отримати захист у суді та правову допомогу іноземним громадянам. Щоб зв’язатись із потрібним фахівцем та знайти своє рішення, зверніться через форму на сайті smartsolutions.ua або +380 67 077 2696 – за телефоном або у месенджерах.

Цінності та сильні якості команди

Головними цінностями вони визначають для себе наступні: Відповідальна команда, Довіра, Ефективність. Клієнти відзначають, що із такою сучасною Smart-командою, у якої є не лише значні професійні досягнення та вагомий досвід, а і ціннісні орієнтири, приємно і надійно працювати. Які ще їхні сильні якості допомагають успішно працювати та розвиватись?

 1. Project-team формується під задачу клієнта
 2. Єдність та згуртованість команди
 3. Кожен клієнт для Smartsolutions – партнер
 4. Високі стандарти в професії
 5. Щиро шукають справжню потребу клієнта
 6. Підтримують чесну фінансову політику у відносинах із зовнішніми і внутрішніми клієнтами
 7. Роблять свій вклад у вирішення викликів українського суспільства

та багато інших, зокрема активна участь в законотворчій діяльності, високі експертизи в сферах, прозорість в прийнятті рішень. Про smart-місію, smart-бачення та про співробітників, їхній досвід та спеціалізації – читайте на сайті smartsolutions.ua в розділі “Про нас”

Як компанія працює сьогодні

Smartsolutions вважають Команду основним активом компанії. Саме тому, незважаючи на усі складнощі, з якими зустрівся український бізнес у 2022 році, було продовжено співпрацю з клієнтами навіть в умовах війни, а всю команду компанії було збережено. Навесні цього року співробітники повністю перейшли у режим віддаленої роботи. Наразі офіс компанії в Києві працює, і #Smartsolutions продовжує свою роботу та розвиває нові напрями діяльності – зокрема, пропонує послуги у сфері супроводження грантових проектів, що сьогодні є надзвичайно актуально для бізнесу та благодійних організацій. Крім того, юристи, адвокати, бухгалтери та менеджмент беруть активну участь у низці проектів Благодійної організації “Smart Angel”, щоб наближати нашу країну до перемоги.

Переглядів : 244
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст