Головна Посилання ... Полірування авто як спосіб відновлення лакофарбового покриття Полірування авто як спосіб відновлення лакофарбово...

Полірування авто як спосіб відновлення лакофарбового покриття

Залежно від умов експлуатації автомобіля, його кузов в тій чи іншій мірі страждає від зовнішніх факторів, що негативно впливають на захисний шар заводу лаку. Якщо в міських умовах агресивна дія на лакофарбове покриття відчувається не так сильно, то за містом, на ґрунтових запилених дорогах, що поросли кущами і гілками дерев, що виступають, пошкоджень кузова не уникнути.

Дрібні подряпини та потертості не тільки псують естетичне сприйняття автомобіля, але й створюють ризики до поступового руйнування кузова, оскільки незначні на перший погляд дефекти порушують цілісність заводського покриття.

Полірування авто - найкращий спосіб швидко прибрати дрібні вади у вигляді подряпин, потертостей, крокренів, а також вирівняти колір і повернути початковий блиск.

Для яких цілей проводиться полірування авто

Полірування авто рекомендується проводити періодично, коли на поверхні кузова з'являються такі дефекти як: неглибокі подряпини до 50 мкм, потертості лаку, попадання на поверхню бітуму і дрібні відколи від гравію, каламутні та матові ділянки лакофарбового покриття, горбиста поверхня або так звана і павутинка, що виникає після автоматичного миття машини. Також, загальне полірування авто відмінно справляється з вирівнюванням кольору після фарбування деяких елементів кузова.

Умовно можна виділити кілька видів полірування автомобіля:

· Косметичне. Служить для усунення дрібних дефектів, для цього застосовують легке полірування, що має на увазі кілька проходів дрібнозернистою пастою;

· Відновлювальне. Усунення значної кількості дефектів по всьому кузову для надання авто початкового блиску. Залежно від рівня складності можуть застосовуватися як великі, і середні абразивні пасти;

· Захисне полірування авто. Такий спосіб полірування є обов'язковим перед нанесенням захисних покриттів на авто.

Навіть найбільше щадне полірування, виконане професіоналом, знімає до 5 мікрон рідного покриття, що становить близько 3% всієї товщини. Природно, що кількість таких сеансів не може бути необмеженою, рано чи пізно виконати чергове полірування авто буде вже неможливо. У зв'язку з цим, фахівці з дітейлінгу рекомендують відразу після полірування наносити захисний шар, наприклад кераміку для авто.

 Як проводиться полірування кузова автомобіля

Поліровка авто може проводитися як вручну, так і з використанням спеціальної шліфувальної машинки. Обидві методики доречні у кожному даному випадку і певному етапі роботи.

Перед процесом полірування спеціаліст оглядає автомобіль, здійснює очищення від сторонніх елементів і обов'язково вимірює шар лакофарбового покриття в різних місцях. За результатами такого огляду визначається методика роботи, список інструментів та матеріалів.

Саме полірування авто повинно проводитися в кілька етапів: первинне, із застосуванням грубіших абразивів, вторинна обробка дрібним зерном і фінішне полірування поверхні, доведення до ідеалу.Оскільки полірування передбачає зняття тонких шарів лаку та фарби, таку роботу слід довіряти лише професіоналам. Як приклад, можна навести студію дітей лінгу «Чисто & Конкретно» у Києві. Тут працюють фахівці з усіх напрямків дітей лінгу, які можуть підібрати індивідуальні комплексні заходи щодо відновлення та захисту автомобіля.

Переглядів : 192
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст