Головна Блог ... Новини «Плохому танцору теперь мешают правки Лозового». Суд остаточно закрив усі провадження по справі НАБУ щодо Коломойського «Плохому танцору теперь мешают правки Лозового». С...

«Плохому танцору теперь мешают правки Лозового». Суд остаточно закрив усі провадження по справі НАБУ щодо Коломойського

Відключити рекламу
«Плохому танцору теперь мешают правки Лозового». Суд остаточно закрив усі провадження по справі НАБУ щодо Коломойського - c6c3b76724e2825b713a84363828dc85.jpg

Як і передбачав Центр протидії корупції (ЦПК), усі дев’ять засідань щодо справи олігарха Ігоря Коломойського закінчилися однаково: апеляційний суд остаточно закрив провадження.

Рішення ухвалили судді апеляції Даниїла Чорненька, Інна Калугіна та Микола Глотов. При цьому суддя Глотов кожного разу висловлював окрему думку.

Так, апеляція скасувала заставу і закрила провадження стосовно підозрюваної Конопкіної, а також закрила провадження за клопотаннями про запобіжки підозрюваним Луговому та Якименко.

Також апеляція залишила у силі рішення стосовно закриття проваджень по клопотанням щодо арешту майна усіх шести підозрюваних: Коломойського, Дубілета, Шмальченко, Лугового, Якименко та Конопкіної.

Зокрема тільки у клопотанні про арешт майна Коломойського йшлося про частки у статутному капіталі 307 юридичних осіб вартістю понад 3 млрд грн, а також майже 1000 об’єктів нерухомого майна та понад 1600 транспортних засобів та суден.

Арешт на активи був потрібен для забезпечення можливої конфіскації або спецконфіскації у випадку обвинувального вироку суду у майбутньому.

Однак суд не став розгялдати клопотання про арешти та запобіжні заходи і закрив провадження. На думку апеляції, строк розслідування у справі завершився у травні 2023 року. До такого висновку судді прийшли, пославшись на “правки Лозового”.

Згадайте новину: Чим запам'ятався суддя ВАКС Ткаченко, який "підігрує" Коломойському

Після рішень апеляції справу з великою долею ймовірності доведеться закрити.

Хоча як справу Коломойського, так і ще десятки топсправ, можна було врятувати, скасувавши «правки Лозового». Але «слуга» Іонушас і підконтрольний йому правоохоронний комітет не захотіли включати відповідні норми у законопроєкт про реформу САП. Чим фактично проігнорували позицію послів G7.

 • 2452

  Переглядів

 • 1

  Коментарі

 • 2452

  Переглядів

 • 1

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  А що ви чекали від мафіозно кланової держави. Це держава для багатіїв,високопосадовців, силових структур,корупціонерів прокурорів і суддів,які захищають себе і різного роду злочинців. Законопослушному громадянину тут місця немає.

  30.11.2023 11:51

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст