Головна Посилання ... Пиво Пільзнер - напій з м'яким характером

Пиво Пільзнер - напій з м'яким характером

Це один з найбільш впізнаваних сортів чеського пива. Досить міцний напій з м'яким смаком, золотистий колір, білосніжна піна – пиво «Пільзнер» привертає увагу туристів, як в Чехії, так і далеко за її межами.

Як все починалося?

У далекому 1842 році один з чеських пивоварів вирішив зварити ідеальне пиво. Він застосував саму м'яку воду, кращі дріжджі і солод, а також справжній хміль. Так народився напій, який був названий на честь міста – Пльзень. Зараз його можна придбати практично в будь-якій точці Європи і Америки, в тому числі і в https://morepiva.ua/ua/kyiv/pyvo/stil:pilsner/ з доставкою.

Що відрізняє пиво «Пільснер»?

Мало хто знає, що це пиво підрозділяється на сорти. Так, виділяють класичний американський, богемский і німецький види. Вони дещо відрізняються смаком – на відміну від легкого богемського німецьке пиво міцніше. Але всі види об'єднує бездоганна якість, а також:

  • палітра кольору – від світло-жовтого до бурштинового з щільною піною вершкового відтінку;
  • приємний аромат з легкими нотками зернових, прянощів і свіжого хліба;
  • легкий, трохи гіркуватий смак, а також оптимальна міцність, яка лише трохи закрутить голову, але не дасть впасти «в бруд обличчям».

Максимальна міцність в цьому напої складає 5,4 градуса, а оригінальний смак підкреслять морепродукти або сирні снеки.

А як його правильно пити?

Бездоганний смак і аромат не зміниться від виду посуду, в яку буде наливатися цей чеський напій. Але знавці рекомендують використовувати спеціальний келих широкий, трохи звужений зверху і дуже вузький близько дна – так краще розкриється вся палітра смаку. Є і спеціальна кружка з нанесеною назвою бренду. Крім рибних снеків, горішків, копченого сиру та інших закусок пиво «Пільзнер» відмінно гармонує зі смаженою дичиною (особливо качкою), біфштексами і іншими м'ясними стравами.

Справжні гурмани насолоджуються не тільки смаком, але і видом золотистого напою. Легкі бульбашки піднімаються з дна прямо до пишної ніжної піні, насичуючи її м'яким ароматом. Кожен ковток дає сили і освіжає, пиво «Пільзнер» приємно пити, як у дружній компанії, так і зі старим другом.

Магазин «Море Пива» пропонує спробувати цей якісний чеський напій з м'якою піною і трохи гіркуватим присмаком. Тут же можна замовити і закуски до нього на свій смак, які підкреслять терпкість і свіжість. Багатий асортимент дає величезний вибір і будь-яка зустріч за парою келихів пива «Пільзнер» вдасться на славу.

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст