06.01.2016    Переглядів:  317
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Північна Корея провела успішні випробування водневої бомби: "ласкаво просимо до ядерного клубу де немає України"

Північна Корея провела успішні випробування водневої бомби: "ласкаво просимо до ядерного клубу де немає України" - pivnichna_koreya_provela_uspishni_viprobuvannya_vodnevoi_bombi_laskavo_prosimo_do_yadernogo_klubu_de_nemae_ukraini_568d429f400e8.jpg

Влада Північної Кореї повідомила про проведення успішного випробування водневої бомби, передає Yonhap News Agency.

Спеціальну заяву було зроблено в ефірі центрального телебачення, яке також транслювали телеканали в Південній Кореї.

Раніше країни-сусіди КНДР, такі як Південна Корея і Японія, висловлювали підозру, що Північна Корея провела ядерні випробування.

Це пов’язано з тим, що сильний землетрус стався в Північній Кореї в районі ядерного полігону. Підземні поштовхи зафіксовані о 02.30 за київським часом в районі ядерного полігону Пхунгері провінції Янгандо. Осередок землетрусу залягав на глибині менше одного км, тобто близько поверхні Землі.

При цьому Рада Безпеки ООН проведе екстрену зустріч у зв’язку із заявою КНДР про успішне випробування водневої бомби.

За словами обізнаного джерела в штаб-квартирі ООН, закриту нараду в попередньому порядку намічено на 11.00 за нью-йоркським часом (17.00 за київським). Цю інформацію підтвердили і дипломати ООН.

З ініціативою проведення зустрічі виступили США і Японія, повідомляють ЗМІ.

Джерело: Yonhap News Agency

Згадайте новину: Північна та Південна або тоталітаризм та капіталізм: роз’єднаний корейський народ у стані війни. І як це схоже на Україну.

Будапештський меморандум:  Головні ядерні держави світу – США, Росія та Великобританія. Саме з ними у 1994 році Україна підписала Будапештський меморандум.

Суть документа полягає в тому, що країни, які володіють основним арсеналом ядерної зброї, дають Україні цілий ряд гарантій безпеки в обмін на її відмову від свого немирного атома.

Цілком природно, що на тлі нинішньої конфронтації між Україною та Росією багато хто заговорив про те, що від ядерного арсеналу відмовлятися не потрібно було, а вже якщо відмовилися, то треба відновлювати.

Ідея, звичайно, хороша, але, швидше за все, непідйомна, особливо з огляду на той стан економіки, який дістався нинішньому уряду від попередників.

У світі налічується щонайменше два десятки країн, які в різний час намагалися або намагаються зараз створити ядерну зброю. Поки ж офіційно такою зброєю володіють сім держав.  США, Росія, Велика Британія, Франція, Китай, Індія, Пакистан.

Окрім того, деякі експерти вважають, що немирний атом є і в арсеналі Ізраїлю, але сам Ізраїль офіційно цього не визнає.

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: