Головна Блог ... Новини Під ударом всі командні пункти: експерт про загрози для РФ від дозволу бити вглиб країни Під ударом всі командні пункти: експерт про загроз...

Під ударом всі командні пункти: експерт про загрози для РФ від дозволу бити вглиб країни

  • 0

  • 0

  • 15

Відключити рекламу

Отримання Україною дозволу бити вглиб території Росії ставить під удар всі командні пункти об’єднань рівня армії, які беруть участь в бойових діях проти нашої країни. Про це в ефірі Radio NV сказав Валерій Романенко, авіаексперт, провідний науковий співробітник Державного музею авіації.

На запитання щодо ймовірного отримання Україною дозволу бити вглиб території Росії, він зауважив, що "під ударом знаходяться всі без виключення командні пункти об’єднань, не лише підрозділів, з’єднань, а й об’єднань рівня армії, які беруть участь в бойових діях проти України".

"Під ударом буде база Чорноморського флоту в Криму - це зрозуміло, по них і так били. І це не проблемно. Далі: понад, скажімо так, 40 аеродромів, якщо брати разом з оперативними аеродромами. Всі аеродроми без виключення цього разу, всі аеродроми армійської авіації… Аеродроми гелікоптерів… Практично всі аеродроми штурмової авіації. Там один аеродром реально базовий, всі інші - оперативні. Потім - аеродроми бомбардувальної авіації", - розповів Романенко.

Так, за словами експерта, під ударом знаходиться як українська командна інфраструктура зараз, так і російська.

"Тобто ми на глибину, скажімо так, 200-250 кілометрів будемо в рівних умовах щодо системи управління. Відповідно, логістика теж так само - по нашій логістиці будуть бити, по російські логістиці у відповідь будуть здійснюватися такі самі удари", - сказав він.

На уточнення щодо загрози для російських винищувачів та бомбардувальників, які знаходяться на відстані 300 км від українського кордону, і чи перемістять росіяни все з таких аеродромів у інші місця, Романенко висловив думку, що бомбардувальники дійсно перемістять. Їх дальність польоту дозволяє це робити, їх бойовий радіус - понад 1 тис. км.

"А куди вони подінуть штурмовики? Якщо вони почнуть вішати під них паливні баки, то скільки цей літак візьме озброєння ударного? І яким чином він, перевантажений, буде працювати над передовою? Він одразу ж піймає зенітну ракету", - сказав експерт.

Крім того, додав він, "гелікоптери взагалі виключаються".

"Радіус 300 кілометрів - це не для гелікоптерів… Вони просто не зможуть долати такі (відстані - УНІАН). Подолати зможуть, але що вони принесуть? Якщо там потрібно буде вішати знову величезні паливні баки, але великі, скажімо так, паливні баки…", - зазначив Романенко.

Так, він зауважив: "З дозволом бити по російських аеродромах армійська авіація практично буде виключена або буде працювати так як наша авіація - з оперативних аеродромів. Але з оперативних аеродромів - це теж, якщо ми регулярно будемо отримувати інформацію від союзників, то ми швидко зможемо бити і по оперативних аеродромах".

Таким чином, вважає експерт, у росіян два варіанти: або змиритися з різким зростанням втрат гелікоптерів та штурмовиків, і продовжувати працювати, підтримуючи свої війська, або ж відвести свою авіацію та забути чи переважно забути про застосування ударних гелікоптерів та штурмовиків.

"На жаль, з бомбардувальною авіацією впоратися не вдасться, бо там не дуже це перекидання на нові аеродроми вплине на її діяльність. Але інтенсивність бомбових ударів впаде в рази. Якщо вони діяли з ближніх аеродромів, то там був конвеєр: один літак міг три-чотири вильоти за день виконати… А зараз - один літак, один виліт на день. Вдвоє-втроє мінімально впаде інтенсивність ударів по нашій передовій. Це означає - зменшаться наші втрати від ворожої авіації, різко знизиться авіаційна підтримка", - зауважив Романенко.

Дозвіл на нанесення ударів вглиб РФ - деталі

США планують отримати від президента Володимира Зеленського деталі його планів щодо нанесення ударів по території Росії, перш ніж зняти обмеження на використання західної зброї. За даними джерел агентства Bloomberg, американська сторона хотіла дізнатися, на які об'єкти будуть націлені ракети ATACMS і чому - перш ніж дозволити їхнє використання по території РФ.

В свою чергу міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що Україна повинна отримати дозвіл бити вглиб Росії.а.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 15

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 15

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст