Головна Посилання ... Перевезення лежачих хворих - до кого звернутись в Києві Перевезення лежачих хворих - до кого звернутись в ...

Перевезення лежачих хворих - до кого звернутись в Києві

Перевезення лежачих хворих в Києві

Питання перевезення лежачого хворого може стати актуальним для кожного з нас в будь-який момент. І на щастя, в Києві свої послуги Вам може запропонувати компанія Medical-car. Для своїх пацієнтів фахівці цієї компанії готові надати найкращі умови транспортування, професійний контроль стану здоров'я протягом усього шляху, а також допомогу з найбільш складним етапом переїзду - підйом на поверх.

Безпечно перевезти людину, прикуту до ліжка, самостійно вкрай складно. Крім того, ніколи не можна напевно знати, як переїзд позначиться на здоров'ї хворого. Саме тому найкращим вирішенням цієї проблеми стане звернення в компанію, що має спеціально обладнаний транспорт та відповідних спеціалістів. Медичне таксі Medical-car, що надає свої послуги в Києві, Дніпрі, Харкові та Львові - має усе необхідне для безпечного транспортування.

Звернувшись в Medical-car, ви гарантовано отримаєте:

  • команду фахівців, які допоможуть хворій людині подолати шлях від ліжка до автомобіля, і зроблять це максимально швидко і якісно, ​​не піддаючи пацієнта ризику;
  • облаштований для лежачих хворих автомобіль, де близька вам людина зможе розташуватися комфортно, а її фіксація буде досить надійною, щоб уникнути можливих травм в процесі поїздки;
  • кваліфікований медперсонал, який протягом усього часу буде перебувати поруч з пацієнтом, стежити за його самопочуттям, життєво важливими показниками і при необхідності зможе надати допомогу;
  • допомога в вивантаженні і розміщенні людини в пункті прибуття (будинок, реабілітаційний центр, лікарня, пансіонат для людей похилого віку).

Основною послугою медичного таксі Medical-car є перевезення лежачого хворого "від ліжка до ліжка". Скориставшись послугами компанії Medical-car, ми можете бути впевнені в тому, що для близької вам людини будуть створені всі необхідні умови. І запорука успішного транспортування лежачих хворих - індивідуальний підхід, а також уважність та досвід персоналу.

Не важливо, куди необхідно доставити хвору людину - додому, в лікарню або в реабілітаційний центр. Не має значення, наскільки довгою і складною буде поїздка. Головне, щоб кожен пацієнт, який потребує допомоги, міг отримати її в повному обсязі. А для хворої людини поїздка стала не болісною необхідністю, а приємною подорожжю.

Сайт компанії: https://medical-car.com/

Телефони: (098) 887 03 03, (095) 887 03 04

Переглядів : 6
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст