Головна Посилання ... Переваги ортопедичної подушки та її види

Переваги ортопедичної подушки та її види

Всі люди знають, наскільки важливий якісний та здоровий сон, оскільки він забезпечує не тільки гарне самопочуття, але й сприяє правильному функціонуванню всіх внутрішніх систем організму людини. Через проблеми з якістю сну людина може відчувати: біль у шиї, почуття втоми та важкість після пробудження. Все це наслідки неякісного сну та поганої організації спального місця. Для того, щоб виправити ситуацію й надалі не допускати її, варто придбати якісну ортопедичну подушку.

Ортопедичні подушки, які наш салон Ортомедіка пропонує своїм покупцям, виконані за спеціальною технологією, яка відповідає анатомічній будові тіла. Варто знати, що така подушка здатна надавати необхідну підтримку шийному відділу хребта, а також не дозволяє крові застоюватися та захищає нервові закінчення від запалень та пошкоджень.

Переваги ортопедичної подушки та її види

Подушка ортопедична забезпечує користувачеві здоровий і міцний сон, позбавляє болю і дискомфорту в шиї, також стане ефективною профілактикою сколіозу і в цілому сприятливо впливає на життєдіяльність. Покупці віддають перевагу ортопедичним подушкам ще тому, що вони несуть користь для здоров'я:

 • покращують працездатність протягом дня;
 • налагоджують кровообіг;
 • усувають больові відчуття в шиї, суглобах, спині та попереку;
 • повністю розслаблюють м'язи під час сну;
 • регулюють температурний режим уві сні;
 • нормалізують роботу дихальної системи, тим самим знижують ймовірність появи хропіння;
 • виводять зайву вологу від потовиділення.

Види ортопедичних подушок

Ортопедичні подушки різняться між собою відразу за кількома критеріями:

 1. Форма;
 2. Розмір;
 3. Вікова категорія користувача;
 4. Матеріали виробу.
 5. Наявність функціональних особливостей (перфорація, ефект пам'яті, масажний ефект).

За формою подушка може мати вигляд валика, клину або прямокутника. Подушки для вагітних, внесені до окремої групи, вони виконані в дугоподібній U-формі. Також великий попит мають подушки для новонароджених, вони мають вигляд метелика. Їх конструкція передбачає наявність спеціальної порожнистої виїмки центром для тім`ячка.

Як правило, ортопедичні подушки виготовляють з латексу, пінополіуретану, поліестеру або спеціальної технологічної сировини, яка і надає виробам так званого «ефекту пам'яті». Щоб забезпечити якісну повітропровідність та відведення вологи подушок, виробники створюють перфоровану поверхню виробу.

У мережі салонів Ортомедіка ви завжди зможете знайти величезну кількість подушок з кожної категорії, всі вироби відповідають нормам та виготовлені за унікальною технологією. Ортомедіка пропонує своїм покупцям гарний асортимент ортопедичних та медичних товарів. В Україні декілька десятків салонів ортопедичних товарів Ортомедика, де ви можете знайти товари які вас цікавлять. Також можна вибрати все необхідне на офіційному сайті. У стаціонарних салонах ви завжди зможете отримати повноцінну консультацію наших фахівців, які допоможуть вам правильно вибрати виріб і дадуть відповіді на всі ваші запитання.

У нашій мережі ви можете придбати ортопедичну подушку не тільки для сну, а й під поперек (відмінний варіант для працівників в офісі). Відвідайте наш салон та порадуйте себе та своїх близьких корисним придбанням для якісного та здорового сну. Пам'ятайте, що міцний та здоровий сон, це основа гарного настрою, самопочуття та натхнення для нових звершень та відкриттів!

Переглядів : 179
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст