Головна Посилання ... Оцінка якості роботи юриста

Оцінка якості роботи юриста

Юридична допомога необхідна кожному українцю, але дехто її потребує на постійній основі. Йдеться насамперед про індивідуальних підприємців та власників компаній, яким доводиться вести звітність, вирішувати суперечки з партнерами та чиновниками тощо.

Штатний фахівець вимагає надто великих фінансових витрат, тому більшість вважає за краще укласти договір на юридичне обслуговування зі спеціалізованою компанією. Це зручно, адже будь-яке проблемне питання, починаючи від зняття арешту з майна, закінчуючи оскарженням акта перевірки податкової, можна вирішити швидко та з мінімальною участю.

HnN7IhZYv8GMQuLbIcakfhlDTomXLuNzeihbwpCSdPf_mh-SnZ6YkIlvl6hq2hByV0UDvVGaBfKf9-koGSPRb3fyzn-kUnjBPKGS1avLX489N3_d7UAfHTE5iygTHEbpusgqBPswvu69Zvrr74OV3g

У фірм є спеціалісти з різних галузей права, великий досвід захисту інтересів клієнтів та налагоджена система моніторингу змін законодавчої бази. Але вже після укладання договору клієнту важливо бути впевненим у тому, що з ним працює кваліфікований та відповідальний юрист. Розберемося, як оцінити професійні та особисті якості адвоката.

Як визначити, що працюєте з непрофесіоналом

Зазвичай за кожним клієнтом фірма закріплює одного фахівця, який повинен заглибитися в деталі його бізнесу і надавати певний спектр послуг. Зрозуміти, що юрист не дотягує до потрібного рівня, працює неякісно тощо, можна, якщо він:

  • не виходить на зв'язок тривалий час, не відповідає на дзвінки та електронні листи;
  • розголошує конфіденційні дані у вашій справі, і вам стає про це відомо;
  • не дає чітких відповідей на поставлені запитання;
  • не володіє необхідною інформацією – якщо юрист з нерухомості, якого найняли для аналізу потенційного об'єкта інвестування коштів, не здатний сказати, хто є власником, або плутає адресу, то фахівцем його назвати складно;
  • не справляється з обсягом роботи, робить помилки та звинувачує в них ваших співробітників;
  • неввічливо спілкується з вами чи вашим персоналом;
  • вимагає додаткову плату за послуги, які входять в оплачений пакет;
  • не досягає поставлених результатів.

Якщо в якихось аспектах адвокат вас не влаштовує, то є кілька шляхів вирішення проблеми. Спочатку можна звернутися до керівництва фірми, з якою уклали договір, і чесно розповісти про помічені в процесі роботи недоліки. Якщо компанія солідна, цінує клієнтів і дбає про репутацію, то керівник обов'язково врахує ваші аргументи та запропонує іншого фахівця, а якщо були допущені серйозні помилки, то ще й зробить знижку на юридичні послуги. Але так буває не завжди, тому, якщо домовитися не вийде, доведеться розірвати договір (або не продовжувати його, якщо термін співробітництва добігає кінця) та шукати інше адвокатське об'єднання.

 

 

 

Переглядів : 123
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст