Сучасне мережеве обладнання відрізняється за багатьма параметрами, зокрема кількістю точок доступу, котрі можуть під'єднуватися в мережу, функціональністю та підтримкою різних режимів. Варті уваги точки доступу з режимом моста, котрі дозволяють об'єднувати дві різні мережі.
Режим моста дозволяє об'єднати два різних типи мереж, з різницею, аніж у режимі точки доступу. Режим мосту об'єднує дві різні мережі, створюючи між ними віртуальний інтерфейс. Режим мосту дозволяє використовувати цей інтерфейс, щоби відправляти дані через обидві мережі одночасно.
В яких випадках актуальний режим моста? Наприклад, у вас є домашня мережа з одного боку, офісна мережа — з іншого боку міста, з під'єднанням через Wi-Fi. Ці мережі не використовують спільні ресурси, такі як файлообмінники чи оргтехніку. Якщо між цими мережами налаштувати режим моста, за допомогою протоколів Open Shortest Path First (OSPF), тоді між цими мережами буде налагоджено стійкий зв'язок.
В каталозі магазину Comtrade ви маєте змогу обрати сучасні, потужні точки доступу з режимом моста від брендів:
Alcatel-Lucent;
Allied Telesis;
Asus;
MikroTik та інших.
Якщо ви зацікавлені в бюджетній продукції, вам точно сподобається точка доступу MikroTik SXTsq Lite5. Це компактний пристрій з інтегрованою антеною, котре розвиває максимальну швидкість Wi-Fi до 300 Mbps. Така точка доступу ідеально підійде для організації зв'язку точка-точка на відстані до 12 кілометрів.
FortiAP-221E — ще одна компактна точка доступу, що підходить для середовищ середньої щільності. Цю точку доступу точно можна встановлювати в офісі чи навчальному класі — в такому середовищі вона забезпечить пропускну здатність до 867 Мбіт/с. Важлива відмінність точки доступу — можливість керувати безпекою мереж з єдиної консолі керування.
UniFi AC M 5-pack — набір з п'яти точок доступу, котрий допомагає створити високоефективну мережу з безшовним роумінгом. До дротової мережі Ubnt UAP-AC-M можна під'єднатись через гігабітний Ethernet порт з підтримкою PoE. Додатково точки доступу оснастили роз'ємами RP-SMA, котрі дозволяють під'єднувати оптимально сумісні антени.
Asus RP-N12RP-AC12 — бюджетна точка доступу з потужними зовнішніми антенами MIMO, розроблена для повноцінного покриття якісною мережею Wi-Fi. Завдяки точці доступу навіть у віддалених кімнатах будинку буде доступною високошвидкісна мережа.
Точку доступу потрібно розміщувати між маршрутизатором і тією областю, для котрої необхідно створити зону бездротової мережі.
Обрати оптимальний варіант точки доступу з режимом моста вам допоможуть працівники магазину Comtrade. Дзвоніть, пишіть, уточнюйте будь-які питання.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.