Головна Посилання ... Основні причини встановлення камер відеоспостереження в місцях скупчення людей Основні причини встановлення камер відеоспостереже...

Основні причини встановлення камер відеоспостереження в місцях скупчення людей

63d2654e4c061.jpg

Камери відеоспостереження – це ефективне рішення для безпеки на об'єктах різного призначення. Не винятком є масові заходи, на яких надзвичайно важливими є камери відеоспостереження. З їхньою допомогою може вирішити цілий комплекс завдань, які пов'язані не лише з безпосереднім захистом інших людей, а й вирішує цілий ряд інших завдань. Спробуємо розібратися у цьому питанні докладніше.

Актуальність камер на масових заходах

Підвищується фізична безпека

Використання камери відеоспостереження з тепловізійним модулем дає можливість побачити візуально шляхи та стежки на об'єкті, а також популярні точки входу-виходу, а також місця скупчення людей. Отже, оператор служби безпеки має можливість контролювати найбільш потенційно проблемні місця та приймати обґрунтовані рішення, збільшуючи чи зменшуючи кількість охорони на певній зоні.

Сприяє розслідуванню ситуацій

Передиктивна відеоаналітика здатна самостійно навчатися та прогнозувати можливі події. З цією метою в камери відеоспостереження з аналітикою впроваджуються функції виявлення та аналізу нічийних речей, розпізнавання емоцій людини, фіксування факту відхилення від заданих параметрів. Наприклад, транспорт чи людина порушила встановлені кордони, було виявлено іграшку чи пакет, або обличчя людини здається запеклим. Розумна камера здатна все це зафіксувати, а також повідомити про нештатну ситуацію.

63d2694ecd8ac.jpg

Спрощує питання обслуговування та експлуатації об'єкта

Функції відеоаналітики в камерах дають можливість генерувати звіти про активність людей – куди вони входять та звідки виходять. Наприклад, у великому конференц-залі або на стадіоні може бути близько 30 входів. Камери можуть візуалізувати інформацію щодо тенденцій трафіку на певний час. Отже, ця інформація допоможе правильно розподілити персонал, завдяки чому можна буде гарантувати не лише забезпечити висококласний сервіс, а й безпеку.

Спостереження за роздрібною торгівлею

Саме камери відеоспостереження є найнадійнішими та неупередженими спостерігачами. З їхньою допомогою власники об'єктів мають можливість бачити поведінку продавців та клієнтів. Можна буде побачити, які шляхи вибирає клієнт, скільки він чекає часу в черзі і т.д. Кількісна інформація дає можливість маркетинговим компаніям залучити потрібну кількість співробітників, а також налагодити процес поповнення запасів.

Збір маркетингової інформації

Завдяки даним із камер відеоспостереження можна отримати поглиблену інформацію про демографію відвідувачів. Ця інформація необхідна для того, щоб налагодити процес обслуговування та збільшити прибуток комерційних підприємств.

Очевидно, що системи відеоспостереження – це незамінний помічник на будь-якому заході з великим скупченням людей. Це не тільки дає можливість суттєво підвищити рівень безпеки, але також проводити різноманітні маркетингові дослідження, що також украй важливо для успішного ведення бізнесу та гарантії висококласного обслуговування.

Переглядів : 212
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст