Головна Каталог юристів ... Опанасюк Володимир Аркадійович
Наш логотип Логотип
id : 5385
Рейтинг юриста 5
Рейтинг : 0
Ірпінь вулиця 3 - го Інтернаціоналу, 91 А б/н
Написати повідомлення
Дзвінків
0
Договорів / безпечних угод
0
Безкоштовні консультації
0
Публікації
0

Опанасюк Володимир Аркадійович

Сервіси :
Про себе

Юридична компанія «Legal Partner» займає впевнену позицію на ринку юридичні послуги в Ірпені та має статус компанії, що динамічно розвивається.

Перш за все, це стало можливим завдяки формуванню команди професійних юристів, які сьогодні здатні ефективно реалізувати, як окремі масштабні проекти так і надавати комплексні юридичні послуги в ірпені підприємствам та громадянам.

Одним із пріоритетних напрямів діяльності компанії є надання юридичні послуги в ірпені підприємствам, установам та організаціям починаючи від невеликого приватного підприємства до передових підприємств вітчизняної промисловості, сільського господарства, транспорту та інших сфер бізнесу.

При цьому, ми концентруємо увагу на тому, що є важливим для клієнта та спроможні провести його через будь-які юридичні негаразди до неминуче позитивного для нього результату.

Юридична компанія «Legal Partner» представляє інтереси своїх клієнтів в правоохоронних, судових, контролюючих та інших державних органах, надає юридичну допомогу в процесі розробки правовстановлюючої документації та складанні позовних заяв.

Юридична компанія «Legal Partner» гарантує своїм постійним клієнтам відповідальне ставлення до розгляду питань, що виникли, індивідуальний підхід до кожного клієнта, кваліфіковане, ефективне і оперативне вирішення проблем будь-якого рівня.

Наша юридична фірма в ірпені пропонує Вам приєднатися до числа клієнтів, яких цікавлять кваліфіковані юридичні послуги, всебічна правова підтримка та ефективне вирішення проблем, що накопичилися.

Далеко не всі юридичні компанії готові надати послуги, які можна з упевненістю назвати професійними. Значно частіше юристи, які представляють юридичні фірми готові допомогти в якомусь окремо взятому досить професійно опрацьованому напрямку правового захисту. Тим не менш, багато юридичних фірм вже сьогодні намагаються пропонувати своїм клієнтам практично всі можливі види правового захисту, не надто турбуючись про наслідки такої стратегії.

На відміну від компаній такого роду, юристи юридичної компанії «Legal Partner»не тільки проголошують, але і підтверджують свою кваліфікацію реальними результатами.

Основні послуги
Письмова консультація
Адвокатський запит
Підготовка договору
Усна консультація безкоштовно
Абонентське обслуговування
Відрядження
Відеоконсультація
Представництво інтересів
Виконання доручень
Підготовка позову та іншого документа
Спеціалізація
Название Цена
Адміністративне правопорушення та адміністративна відповідальність. (Кодекс України про адміністративні правопорушення). 100-2000 грн
Адміністративне провадження згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення. 100-2000 грн
Банкрутство. 100-3000 грн
Цивільне процесуальне законодавство 100-3000 грн
Житлове законодавство 100-1000 грн
Виконавче провадження 100-3000 грн
Земельне право 100-3000 грн
Кримінальне законодавство. 100-300 грн
Міжнародне приватне право та міжнародний арбітраж 100-3000 грн
Податкове законодавство та податкова консультація 100-3000 грн
Операції цінними паперами 100-3000 грн
Купівля квартири чи будинку на первинному ринку нерухомості. 100-3000 грн
Трудове право 100-3000 грн
Реєстраційні дії у податкових органах 100-2500 грн
Адміністративна справа (судочинство) 100-3000 грн
Господарська справа (судочинство) 100-3000 грн
Пенсійне законодавство. 100-3000 грн
Спадкове законодавство. 100-3000 грн
Трудове законодавство. Кодекс законів про працю України. 100-3000 грн
Реєстраційні дії в Єдиному державному реєстрі. (ЄДР) 100-2000 грн
Реєстрація прав власності та інших речових прав на нерухоме майно (Державний реєстр прав). 100-2500 грн
Отримання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. (Будинок, квартира, гараж, нежитловий фонд). 100-2000 грн
Логотип
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст