1
0
2613
Нещодавно кількість адвокатів у нашій країні перевалила за позначку у 70 тисяч осіб. Якщо точно, то станом на сьогодні Єдиний реєстр адвокатів України містить відомості про 70152 адвокати.
Офіційні статистичні дані навів заступник голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України Валентин Гвоздій під час засідання РАУ, яке проходить сьогодні, 13 грудня, у Львівській області.
Він розповів, що лише за цей рік інститут захисту поповнився 2280 новими колегами. Щоправда, активних адвокатів (тих, хто практикує і не подав заяву про зупинення адвокатської діяльності) 47,4 тис. осіб, що складає 67,6% від загальної кількості. Також у ЄРАУ обліковується 1026 стажистів і 3,5 тис. помічників адвокатів. А електронним кабінетом, який дає доступ до сервісів НААУ, користується переважна більшість (94,7%) активних адвокатів.
Згадайте новину: Адвокат Гвоздій: За 5 років адвокатська спільнота України поповнилася вдвічі - сьогодні 53 262 штика
Крім цього заступник голови НААУ, РАУ повідомив, що в 2024 році зріс рівень сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. Фінансової дисципліни дотримуються 82% колег. «Я вважаю, що це дуже високий відсоток. І це кращий показник за будь-які попередні роки, за що треба дякувати, в першу чергу, головам регіональних рад», - пояснив він.
Також він повідомив, що у Раді Європи готується до голосування проект Конвенції про захист адвокатської професії, яка стане першим у світі документом, що закріпить міжнародні стандарти захисту адвокатів та незалежності інституту. «Ця конвенція, буде обов'язковою для країн-підписантів. І, Україна, яка стала одним із авторів має бути однією із перших», - переконаний заступник голови НААУ, РАУ.
Нагадаємо, розробкою концепції і написанням проекту Конвенції займався Комітет експертів із захисту адвокатів (Committee of experts on the protection of lawyers, CJ-AV), віце-президентом якого був обраний В.Гвоздій. CJ-AV діяв при Комітеті міністрів та Європейському комітеті з правового співробітництва (European Committee on Legal Co-operation, CDCJ) Ради Європи.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
391
Коментарі:
0
Переглядів:
271
Коментарі:
0
Переглядів:
541
Коментарі:
0
Переглядів:
417
Коментарі:
0
Переглядів:
782
Коментарі:
0
Переглядів:
1231
Коментарі:
1
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.