Головна Посилання ... Одноразовий посуд Lookfort: особливості та способи застосування Одноразовий посуд Lookfort: особливості та способи...

Одноразовий посуд Lookfort: особливості та способи застосування

 

Одноразовий посуд - практичне доповнення до будь-якого свята, а також часто необхідний атрибут сфери ресторанного бізнесу та обслуговування. Він розв’язує проблему миття тарілок, чашок і столових приладів. Однак це не означає, що паперові стаканчики, тарілки, форми має тільки цю перевагу. Якщо вони все-таки асоціюються з білим, незграбним і одноманітним посудом - від цих ідей варто негайно відмовитися. Сучасний одноразовий посуд барвистий і має додаткові прикраси, наприклад, золотисте покриття на обідках стаканів, цікавий принт на будь-яку тематику або стильні крафтові моделі. Якщо вам потрібна продукція даного типу, рекомендуємо одноразовий посуд Lookfort. В каталозі ви знайдете широкий асортимент продукції під будь-які вимоги та бюджет.

Де може бути використаний одноразовий посуд Lookfort

  1. У сфері громадського харчування одноразовий посуд підходить для кейтерингу або ресторанів, які пропонують доставку їжі - тут особливо корисна герметична упаковка, яка дозволяє підтримувати температуру страви під час транспортування.

  2. Стаканчики паперові - незамінний атрибут у закладах типу “coffee to go”, а також у кафе, АЗС, магазинах, супермаркетах, які пропонують каву на винос. Компанія Lookfort пропонує одноразові стаканчики для кави, чаю, екологічно безпечні товари, а також купольні стакани для різноманітних холодних напоїв: смузі, лимонадів, морсів, молочних коктейлів.

  3. Кожна кондитерська, пекарня чи будь-яке інше підприємство, що займається торгівлею харчовими продуктами, має бути забезпечене одноразовою упаковкою. Попит на тару та одноразовий посуд таких суб'єктів найчастіше задовольняє безпосередньо гуртова торгівля тарою.

  4. У офісах, для проведення конференцій, зустрічей знадобиться одноразовий посуд. Купити можна однотонні товари та додатково замовити нанесення брендування (логотипів, слоганів, використання фірмових кольорів тощо).

  5. В каталозі представлені і бумажні пакети оптом, які знайдуть застосування з метою пакування страв для доставки, у магазинах продуктів, косметики, одягу тощо. В асортименті є різні варіанти. Всі пакети виготовлені з крафтового паперу, передбачають можливість нанесення брендування.

Як замовити паперові стаканчики та іншу продукцію?

На сайті lookfort.com ви знайдете найширший асортимент продукції. Кожен товар має детальний опис, фото, розміри, що спростить вибір. При необхідності можна звернутись до консультантів, які допоможуть підібрати одноразовий посуд оптом. Не потрібно витрачати час на поїздки гуртівнями та магазинами, купити одноразовий посуд можна з доставкою всією Україною.

Переглядів : 281
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст