Головна Посилання ... Облицювання сходів: гранітна плитка чи керамічна?

Облицювання сходів: гранітна плитка чи керамічна?

Як і з багатьма будівельними рішеннями, вибір між гранітною плиткою та керамічною залежить від різних факторів. Але в першу чергу при виборі матеріалу потрібно керуватись практичністю.

Гранітна плитка має більш високу вартість, проте вона більш довговічна та міцніша, ніж керамічна. Однак, якщо брати якісну кераміку, то її ціна буде на рівні з гранітом. Також важливо відмітити, що граніт має природніший і красивіший зовнішній вигляд, що може бути важливим при оформленні сходів в інтер'єрі.

Керамічна плитка може ж бути різноманітніша в дизайні та кольоровій гамі. Крім того, керамічні плитки можуть бути легшими вагою, що може спростити процес встановлення. Але мабуть усі з нас сотні разів бачили полущену, потріскану керамічну плитку на зовнішніх сходах, яка повідставала від основи. Причин цьому може бути багато: неякісний клей, помилки при укладанні, але основна причина – керамічна плитка, як згадували раніше, тонка та легка. Якщо дану плитку мостити на зовнішні сходи, то на її стан впливають також зовнішні чинники. В холодну пору року стовпчик термометра коливається від плюса до мінуса, що обумовлює танення снігу, або можуть іти опади у вигляді дощу. Це призводить до того, що вода, яка протягом дня потрапила під покриття, починає замерзати. І як наслідок відбувається підрив плитки від основи.

Якщо говорити про плитку з граніту в даному випадку, то такі загрози зведуться до мінімуму. Граніт має дуже малий відсоток водопоглинання, тобто майже не вбирає воду, і як результат вода не дістанеться основи. І що головніше, граніт тяжче кераміки, і плитка просто так не покине своє місце.

Таким чином, вибір між гранітною та керамічною плиткою залежить від вашого бюджету, міцності, естетичних уподобань та вимог до встановлення.

Просто зазначимо, що широкий вибір кольору та дизайну граніту, також як і його міцність та довговічність, роблять його ідеальним матеріалом для використання на зовнішніх та внутрішніх сходах, які витримують важку експлуатацію та вплив погоди.

Якщо все ж таки ви вирішите оздобити ваші сходи саме плиткою з граніту, то в цьому вам допоможе компанія Granex, яка на ринку більше 15 років. Мета компанія – просування українського каменю споживачам України та країн Європи.

Переглядів : 209
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст