Головна Блог ... Новини Новий транш МВФ: Фонд висунув до України низку вимог, - Bloomberg Новий транш МВФ: Фонд висунув до України низку вим...

Новий транш МВФ: Фонд висунув до України низку вимог, - Bloomberg

  • 0

  • 0

  • 17

Відключити рекламу

Міжнародний валютний фонд (МВФ) додасть вимогу до України щодо внесення змін до Митного кодексу, щоб посилити боротьбу з корупцією. Про це повідомляє Bloomberg.

Зокрема, за даними видання, Києву потрібно буде привести свої митні операції у відповідність із законодавством Європейського Союзу, зміцнити доброчесність персоналу та запровадити прозорий процес найму персоналу.

"Це включає процес відбору керівництва з перевіркою доброчесності та суттєвою участю експертів з міжнародним досвідом, який має бути запущений до кінця жовтня", - уточнює ЗМІ.

Зазначається, що Україна має продемонструвати прогрес у боротьбі з корупцією, яка підірвала її економіку з моменту здобуття країною незалежності в 1991 році, щоб підтримувати надходження мільярдів доларів міжнародної фінансової допомоги, поки країна третій рік бореться з повномасштабним вторгненням Росії. При цьому ефективні зусилля по боротьбі з хабарництвом також необхідні для потенційного вступу України до ЄС і НАТО.

Крім того, меморандум МВФ додатково передбачає проведення першого в історії зовнішнього аудиту Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) незалежними аудиторами, обраними міжнародними партнерами, до кінця вересня.

"Зовнішній аудит НАБУ має бути завершено в найкоротші терміни, а його результати використані для підвищення підзвітності та ефективності роботи бюро", – заявили в МВФ.

Читайте також: Яким буде курс долара в липні: свіжий прогноз банкіра Заробити на депозитах: банкір відповів, скільки приноситимуть вклади до кінця літа Україна отримала від ЄС транш майже на 2 мільярди євро, – Мінфін

Інші заходи, які повинен здійснити уряд України, включають:

Посилення кримінально-процесуального кодексу, створення нового вищого адміністративного суду.Короткострокові заходи податкової політики, які мають бути зосереджені на збільшенні надходжень від акцизів та впорядкуванні податкових пільг.

"Бюджет на 2025 рік вимагатиме впровадження заходів для мобілізації внутрішніх надходжень, щоб допомогти задовольнити все ще високі потреби у видатках, посилити податкове адміністрування, включно з митницею та дотриманням законодавства, а також просувати реформи щодо середньострокового бюджетування та управління державними інвестиціями", – сказали в МВФ.

У Фонді також наполягають на продовженні "обережної лібералізації" валютного контролю, щоб дозволити обмінному курсу України коригуватися та реагувати на внутрішні та зовнішні потрясіння, що сприяє підтримці зовнішньої стабільності. МВФ бачить можливості для подальшого пом’якшення монетарної політики, враховуючи "все ще високі реальні процентні ставки".

Новий транш МВФ для України

Напередодні УНІАН повідомляв, що Правління директорів Міжнародного валютного фонду схвалило новий транш для України обсягом близько 2,2 млрд доларів.

З урахуванням останнього пакета загальний обсяг виділених Україні кредитних коштів МВФ сягне $7,6 млрд. При цьому Київ зможе отримати кошти негайно. Їх буде спрямовано на підтримку бюджету.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 17

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 17

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст