Головна Посилання ... Нижня білизна та квіти або чого хочуть жінки?

Нижня білизна та квіти або чого хочуть жінки?

Вибір подарунка для дівчини – це завжди непросте завдання, особливо якщо мало чого відомо щодо її захоплень, уподобань та інтересів у позаробочому житті. Що такого подарувати, щоб точно вгадати? Для цього існує купа підбірок варіантів подарунка для жінок різного віку, соціального статусу та інтересів.

 

Подарунок для душі

Є види презентів, які слугують для використання на публіці: одяг, гаджети, декоративні елементи тощо. Проте можна спробувати подарувати жінці емоційне задоволення в поєднанні з практичним застосуванням у вигляді мереживного комплекту нижньої білизни або нічної сорочки з шовку, легкого халатика чи інших типів спіднього, що дозволяє жінці відчути себе привабливою і бажаною.

Основною проблемою при підготовці такого подарунка є питання розміру, але і цей момент легко вирішується. Професійні консультанти магазинів нижньої білизни здатні підібрати розмір за фотографією жінки в купальнику. Окрім того, можна запитати розмір у подруг іменинниці. Якщо ж у вас є хвилювання щодо розміру, замовте подарунковий сертифікат на фіксовану суму і дівчина самостійно обере комплект нижньої білизни на власний смак.

 

Квіти, квіти та ще більше квітів

Універсальний, ідеальний і надзвичайно поширений спосіб зробити подарунок жінці, особливо у випадку, якщо ви знаходитесь не поряд. Замовити доставку квітів в Києві можна з будь-якої точки земної кулі й у чітко вказаний час кур’єр привезе обраний вами букет прямо до дверей іменинниці. Це надзвичайно зручне рішення виказати увагу жінці, подарувати емоції та зробити подарунок у вигляді абсолютно неочікуваного презенту. 

Додатково до букета можна замовити набір солодощів (до речі, сам букет може бути не із квітів, а з цукерок), м’яку іграшку,  надувні кульки або вітальну листівку. Деякі служби доставки пропонують додаткову послугу фотографування жінки з букетом в момент вручення квітів. Для тих, хто віддає перевагу живим рослинам, а не зрізаним, можна замовити доставку флораріуму з сукулентами, горщикових рослин у вигляді букету тощо.

 

Адреналін як подарунок

Чому б не обрати активні розваги в якості презенту, які надовго запам’ятаються іменинниці? Необов’язково обирати кардинально екстремальні послуги по типу стрибків з парашутом або роуп-джампінгу. Прогулянка на катері по Дніпру, політ на повітряній кулі чи майстер-клас сальси на двох подарують не менше задоволення без ризику звернути шию. 

Окрім того, правильно підібраний подарунок може стати поштовхом до нових інтересів та хобі. Спробуйте подарувати білет на майстер-клас зі спортивної мафії або кулінарний курс кондитерського мистецтва. Хто знає, можливо, саме ваш подарунок стане стартом чогось нового в професійному та позаробочому житті іменинниці.

Якщо ж ви не впевнені, який варіант підійде саме цій жінці, обирайте перевірену класику: квіти, солодощі та подарункові сертифікати. Не обирайте в якості подарунка предмети, що мають відношення до кухні та процесу приготування страв (якщо тільки мова не йде про жінку, чия робота чи хобі пов’язані з кулінарним мистецтвом). Уникайте подарунків, що мають класичні забобони (годинники, капці, гострі та різальні предмети, парну кількість квітів тощо.

Переглядів : 151
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст