0
0
3
Ісламісти з руху "Талібан", який де-факто керує Афганістаном, хочуть залучити в країну якомога більше туристів. Німецький мандрівник Янніс М., який відвідав Афганістан цього року, переконаний, що поїхати туди дійсно варто. В інтерв’ю британському таблоїду The DailyMail він розповів, що це насправді був "чудовий досвід".
23-річний німець, який вже побував у 93 країнах світу, каже, що його метою є об'їхати увесь світ. Афганістан був номером 88 у його списку.
"Мені сподобався Афганістан і я почувався в безпеці. До мене дуже добре ставилися. Афганці є одними з найбільш гостинних людей у світі. Мене стільки разів вітали, і людям було цікаво, звідки я", – розповідає він.
За словами Джанніса, прості афганці запрошували його на вечерю до себе додому. З боку талібів він теж бачив лише хороше ставлення.
"Таліби хочуть, щоб приїздили туристи, тому вони запевняють вас, що ви весь час у безпеці", – каже мандрівник.
На думку Джанніса, люди, які бояться їхати в Афганістан, ніколи не побачать світ на власні очі і ніколи не розширять свій кругозір.
"Я знаю, що багато людей не вважають відвідування Афганістану гарною ідеєю, але я можу вас запевнити, що це сприяє вашому особистому розвитку та вашій власній точці зору на певні речі. Це створює спогади, які ви ніколи не створите, якщо залишитеся вдома", – наголошує він.
Деякі фрагменти своєї подорожі до Афганістану Янніс опублікував у власному блозі на платформі TikTok. У цих відео зокрема можно побачити, як він пливе човном в озері національного парку Банд-е-Амір, відомому своєю незвичайно блакитною водою, як відвідує кабульський пташиний ринок та інші місця.
У Кабулі Янніса навіть сфотографував Хаджі Мірзаман – один із останніх у місті професійних фотографів із антикварним коробковим фотоапаратом. "Для мене була честь познайомитися з ним і, безумовно, це був цікавий досвід", – розповів мандрівник.
Також німець відвідав регіон Баміан, де колись стояли знамениті древні статуї Будди. У 2001 році таліби знищили статуї, але ніші в скелях, де їх було вирізблено, досі лишаються.
"[Афганістан] має цікаву історію, культуру, чудових людей та чудову їжу, і це те, що я хотів побачити та відчути на собі", – розповів мандрівник.
Янніс також розкрив організаційні подробиці своєї поїздки в цю країну. Раніше він дізнався, що візу в Афганістан можна оформити в Дубаї, Пешаварі (Пакистан) або на таджицько-афганському кордоні. Саме останній варіант він і обрав, оскільки вирішив відвідати одразу обидві країни.
Для мандрівки Афганістаном Янніс скористався послугами гіда, оскільки це було додатковою мірою обережності. Раніше такий варіант йому порекомендував знайомий, який вже бував у цій країні.
Але, попри свій позитивний досвід, Янніс рекомендує Афганістан лише як напрямок для досвідчених мандрівників. На його думку, візитудо цієї країни "може бути трохи шокуючим для новачків", оскільки деякі аспекти тут не у найкращому стані. Зокрема проблемними є питання гігієни.
Інші історії відвідування незвичайних країнЯк писав УНІАН, молодий чоловік з Болгарії місяць прожив у Північній Кореї, як студент за обміном, і розповів про побачене. Вивчаючи корейську мову в Пхеньяні, він побачив, як живе столиця цієї країни.
Також ми розповідали, як громадянка Британії самотужки проїхала через усю Саудівську Аравію і здивувалася тому, наскільки її очікування не відповідали реальності. Адже за останні роки ця країна значно послабила свої суворі релігійні правила, які стосуються прав жінок.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
603
Коментарі:
0
Переглядів:
494
Коментарі:
0
Переглядів:
598
Коментарі:
0
Переглядів:
382
Коментарі:
0
Переглядів:
316
Коментарі:
0
Переглядів:
419
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.