0
0
11
Сьогодні РФ завдала удару по Дніпру міжконтинентальною ракетою, яка здатна нести ядерний заряд. На думку військово-політичного оглядача Олександра Коваленка, про те, у якому стані та об’ємі перебуває ядерний арсенал Росії, точно не знає навіть західна розвідка.
В етері телемарафону оглядач сказав, що нещодавно затверджена російським лідером Володимиром Путіним "ядерна доктрина" спрямована на залякування Заходу, щоб зірвати дозвіл для України бити далекобійною зброєю по військових об’єктах РФ.
"Ядерна зброя є в стані значно гіршому ніж після розпаду Радянського союзу, але на якому рівні вони можуть її використовувати та в якій кількості - цю інформацію навряд чи знає повноцінно навіть західна розвідка", - вважає оглядач.
Він додав, що у РФ є відповідний арсенал ядерної зброї, але є сумніви, що він відповідає даним, які є у відкритих джерелах. Фахівець заявив:
"Скоріш за все, це набагато гірше. Навіть на рівні зберігання конвенційних боєприпасів, у них виникають великі проблеми. Що казати за ядерну зброю, за якою потрібен постійний догляд, обслуговування. Регламент до обслуговування та зберігання потребує значно більше ресурсів".
Він розповів, що підготовка до ядерного удару - досить тривалий процес, який починається з віддання відповідного наказу з паролями, шифрами, ключами від Путіна та поступово передається по ланці з усією компонентою спускається до низу. При цьому наказ проходить декілька рівнів узгоджень та погоджень.
"Тобто, це не тільки сам Путін десь відкриває якусь валізу, там є червона кнопочка та він її натискає і ракети полетіли. Ні. Це досить довготривалий бюрократичний процес", - розповів оглядач.
Він додав, що ядерний заряд відразу не встановлений в носії - бойова частина зберігається окремо, має відповідні блокатори, до яких є паролі. Загалом з цією процедурою, за даними Коваленка, процес завдання ядерного удару може зайняти навіть добу.
Водночас аналітик наголосив, що для Путіна та для Росії завдання ядерного удару матиме катастрофічні наслідки, тому що це - руйнування загальної ядерної безпеки у світі. На думку Коваленка, це Путіну не простять ані міжнародні партнери України, ані навіть його партнери.
"Навіть той самий Китай, який дуже обережний в заявах щодо ядерної зброї та дуже нервово ставиться до заяв з боку РФ щодо ядерних погроз. Для них це досить болісна тема", - каже оглядач.
Він також додав, що за бажанням Москва могла б застосувати ядерну зброю й раніше. Він нагадав, що низка російських ракет, серед яких "Іскандер", "Кинджал", Х-22, Х-101, Х-555, є здатні нести бойову частину з ядерною компонентою.
"Навіщо запускати міжконтинентальну ракету, щоб завдати ядерного удару, якщо й так є достатньо номенклатури, яка може бути носіями ядерної зброї", - сказав аналітик.
Удар РФ по Дніпру - деталіЯк повідомляв УНІАН, вранці 21 листопада армія РФ атакували Дніпро ракетами різних типів. Зокрема, за даними Повітряних сил ЗСУ, з Астраханської області Росії було запущено міжконтинентальну балістичну ракету. Також на Дніпро летіли аеробалістична ракета Х-47М2 "Кинджал", запущена з винищувача МіГ-31К над Тамбовською областю РФ, а також сім крилатих ракет Х-101 зі стратегічних бомбардувальників Ту-95МС (район пусків - Волгоград).
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
147
Коментарі:
0
Переглядів:
84
Коментарі:
0
Переглядів:
123
Коментарі:
0
Переглядів:
104
Коментарі:
0
Переглядів:
504
Коментарі:
0
Переглядів:
531
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.