Головна Блог ... Новини Не Греція чи Італія: названо найстаріше місто Європи, якому 8 тисяч років Не Греція чи Італія: названо найстаріше місто Євро...

Не Греція чи Італія: названо найстаріше місто Європи, якому 8 тисяч років

  • 0

  • 0

  • 12

Відключити рекламу

Більшість людей вважає, що найдавніша цивілізація в Європі розташована в Греції або Італії, проте є місто, яке виникло раніше, приблизно на 3000 років. Йдеться про болгарське місто Пловдив, яке є найстарішим містом Європи та датується щонайменше 6000 роком до нашої ери, пише Express.

Поселення розпочалося в районі міста під назвою Небет-тепе на одному з пагорбів Пловдива. Наразі його вважають найважливішим раннім поселенням періоду між кам'яним і новим кам'яним віком, який розпочався приблизно 4300 р. до н.е. Пізніше місто виникло навколо цього поселення, його укріпили фракійці під час залізного віку, близько з 1200 року до н.е.

"Фракійці були індоєвропейським народом, що розмовляв індоєвропейською мовою і жив у південно-східній Європі та північно-західній Анатолії - півострові Туреччини, розташованому в Західній Азії. В основному вони жили на території сучасної Болгарії, Румунії, північної Греції та північно-західної Туреччини. Після укріплення місто було перейменоване на Євмолпію на честь царя Євмолпа, який правив близько 1200 р. до н.е.", - розповіли в Express.

Вже у 342 році до н.е. у Золотий вік Афін Євмолпію завоював Філіпп II, батько Олександра Македонського, тому її було перейменовано на Філіппополь. 

Після відбудову Філіп II розширив та ще більше укріпив місто, перетворивши його на найважливіше місто в той час, яке було відомим під назвою Танес. 

"Ширша міська територія Пловдива зростала в результаті торгівлі та завдяки його вигідному військовому положенню, яке було природним чином укріплене. Для порівняння, найстарішим містом Греції і другим найстарішим містом Європи є Афіни, але воно датується лише 3000 роком до нашої ери", - наголосили у матеріалі.

У виданні додали, що наразі сучасний Пловдив є важливим містом та другим за величиною у Болгарії, воно знаходиться за 150 кілометрів на південний схід від столиці Софії. У 2017 році населення міста сягало близько 343 тисячі мешканців. 

Також Пловдив є важливим, економічним, транспортним, культурним та освітнім центром. 

Інші новини туризму

Раніше стало відомо про неймовірне містечко в Іспанії, яке можна відвідати восени. Йдеться про містечко Кастельфуліт-да-ла-Рока, що розташоване в регіоні Жирона, Каталонія. 

Також було названо мальовничий регіон в Італії, який відомий своїми середньовічними містечками та розлогими виноградниками. Зазначається, що регіон Абруццо розташований між узбережжям Адріатичного моря та Апеннінськими горами. 


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 12

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 12

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст