09.01.2017    Переглядів:  193
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram youtube

Найближчим часом поліцейських стане більше!

Про це повідомив заступник Голови Національної поліції України сьогодні, 5 січня, розповідаючи в прямому ефірі про майбутні нововведення в роботі Національної поліції.

За словами Костянтина Бушуєва, найближчим часом буде збільшено штат поліції. Відтак, в кінці січня починається процес відбору слідчих, оперативних працівників та дільничних офіцерів поліції. Також додатково будуть відкриті конкурси для набору в патрульну поліцію.

«Участь у конкурсах зможуть взяти усі громадяни України, які відповідають визначеним вимогам», – зазначив Костянтин Бушуєв, додавши, що набір на посади до поліції буде проведено абсолютно прозоро.

Крім того, заступник Голови Нацполіції розповів, що останнім часом активно розвиваються декілька напрямів реформи поліції. Зокрема, реалізація принципу «community policing» та побудова нового підходу до охорони громадського порядку. Їх основним принципом є залучення до роботи на вулицях якомога більшої кількості працівників поліції та виведення їх на вулиці у невеликих містах та селах.

«Кожне повідомлення та звернення громадян буде почуте Національною поліцією і на кожне з них буде відповідна реакція поліції», – підкреслив Костянтин Бушуєв.

Костянтин Бушуєв зазначив, що хоч більшість правопорушень вчиняються у великих містах, не слід забувати про невеликі населені пункти.

За його словами, ефективність роботи груп швидкого реагування (ГШР) можливо збільшити за рахунок покращення матеріальної бази. Як наслідок, це дасть змогу поліції оперативно реагувати на повідомлення громадян. Крім того, правоохоронці матимуть можливість здійснювати контроль за особами, які перебувають на обліку у зв’язку з учиненням насильства в сім’ї, власниками зброї, а також тих, хто перебуває під адміністративним наглядом.

«Комплексне вирішення усіх цих питань з урахуванням відповідального ставлення керівників та працівників на місцях має дати результат», – зазначив Костянтин Бушуєв.

Він додав, що основною метою керівників на місцях повинно стати збільшення кількості працівників поліції на вулицях, і як наслідок – зменшення рівня вуличної злочинності.

Джерело:  Департамент комунікації Національної поліції України

Завершился прием заявок на консультативный конкурс на пост главы Нацполиции Украины, подано 64 заявки. Об этом сообщил глава Министерства внутренних дел Украины Арсен Аваков на своей странице в Facebook.

"Завершился прием заявок на консультативный конкурс на главу Нацполиции Украины. Подано 64 заявки, с которыми начинает работу конкурсная комиссия. После обработки документов, в течение трех дней, полный список допущенных к конкурсу кандидатов, отвечающих квалификационным требованиям согласно Закона - будет доступен на сайте МВД", – написал Аваков.

Отметим, Аваков рассчитывает, что имя нового главы Национальной полиции станет известно в феврале

4
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: