Головна Посилання ... Навчання за кордоном. ВНЗ Польщі

Навчання за кордоном. ВНЗ Польщі

В сучасних умовах абітурієнти мають великий вибір вищих навчальних закладів. Впродовж останніх років стрімко зростає попит на університети Польщі, це зумовлено високим рівнем освіти та територіальною близькістю до України.

Комфортні умови, швидка адаптація, всебічний розвиток, гарантія якісної освіти - дає можливість випускникам польських університетів бути конкурентними на європейському ринку праці.

З кожним роком кількість вступників зростає, тому Польща спрямовує зусилля на розвиток освітньої системи та максимально спрощує процедуру вступу для іноземних абітурієнтів.

Що потрібно абітурієнту для вступу?

Якщо вступник прийняв рішення навчатися у закладах Польщі, потрібно ретельно підготуватися та чітко дотримуватися усіх вимог. Розглянемо декілька важливих пунктів:

 • Допустимий рівень знань польської мови, який буде підтверджений сертифікатом.

Пункт є доволі важливий, адже знання мови є не лише гарантією вступу до університету Польщі, але й значно спрощує процес адаптації в іншій країні. До того ж, польська мова дуже схожа з нашою рідною мовою, тому проблем з вивченням виникнути не повинно. Для учасників програми вступу UP-STUDY доступні безкоштовні курси польської мови, після проходження навчання, учасникам видається сертифікат з рівнем знання мови В1.

 1. Підготовка необхідних документів (основне: атестат про закінчення середньої освіти; паспорт внутрішній та закордонний; свідоцтво про народження). Детальніше про пакет документів буде повідомлено університетом, який Ви оберете.
 2. Вступні іспити та співбесіди (не обов’язково, але деякі заклади вимагають)

Як обрати навчальний заклад у Польщі?

Вищі навчальні заклади Польщі поділяються на два типа: державні та приватні. До вибору університету слід віднестися серйозно, адже це вибір усього вашого життя. В першу чергу варто вирішити, який факультет вас найбільше цікавить. В кожному великому місті Польщі є університет з різними галузевими напрямками:

 • медицина;
 • спорт;
 • технічний напрямок;
 • гуманітарний;
 • фінанси та бухгалтерський облік;
 • туризм;
 • бізнес.

Для ознайомлення у відкритому доступі є рейтинги кращих європейських ВУЗів:

 1. Академія Фінансів та Бізнесу Вістула;
 2. Вроцлавський Університет Бізнесу;
 3. Університет Банківської Справи у Вроцлаві;
 4. Академія Суспільних Наук у Варшаві;
 5. Університет Гуманітарних Наук та Психології;
 6. Університет School Of Form;
 7. Академія Леона Козмінського;
 8. Університет Collegium Civitas;
 9. Варшавський Університет Менеджменту;
 10. Академія Суспільних Наук в Лодзі;
 11. Колегіум Да Вінчі;
 12. Університет Банківської Справи у Познані;
 13. Західнопоморський Університет Бізнесу.

Навчання у Польщі відкриває багато можливостей. В першу чергу це європейський диплом, який гарантує престижну роботу. До того ж це вивчення мов, адже навчатися можна як польською мовою, так і англійською. Більшість університетів співпрацюють з представниками бізнесу у різних країнах, це забезпечує проходження цікавої практики та подорожування по всьому світу.

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст