Головна Посилання ... Натуральні масла для тіла

Натуральні масла для тіла

Серед великого приголомшливого вибору природних рецептур для шкіри тіла, органічні олії відіграють значну роль. Вони, як фінальний тон у спільній лінійці догляду за собою, без якого турбота про стан своєї дерми не є повноцінною.

Більшість знає так зване густоедаурское масло, яке можна знайти в будь-якому супермаркеті, але погляньте що підготовлено в цій добірці вам! Придбати органічне масло для тіла з сертифікатом якості досить просто і легко в наші дні, і найважливіше, тут вам не потрібно робити вибір між безпекою для дерми та косметикою догляду преміальної категорії за великі кошти.

Екстаз для дерми та ароматерапія для душі: природні масла для тіла

Натуральні масла для тіла, в порівнянні з кремами та іншою доглядовою продукцією, мають високу щільність і підвищений відсотковий вміст корисних сполук, тому їх косметологічний ефект такий дієвий і одночасно економічний у використанні. Будь-яке з еко-олій, запропонованих на нашій сторінці, чудово по-своєму, проте їх все поєднує загальне лікувальне вплив на дерму, тому що вони:

  • не мають у своєму складі штучних компонентів;
  • захищають дерму від втрат рідини, борються із запаленнями та пересушеністю;
  • покращують кровотік та метаболічні процеси – цей ефект стає ще потужнішим при використанні складів для масажу тіла;
  • розм'якшують дерму, роблять її бархатистою та привабливою;
  • перешкоджають дії стресових факторів та вільних радикалів, виконуючи функцію антиоксиданту.

Вся «масляна» лінійка відповідає найвищим критеріям натуральної якості та призначена саме для дерми тіла:

  • виготовлена ​​з екологічно чистого природного матеріалу;
  • на всі 100% відповідає міжнародним екологічним нормам, що підтверджуються сертифікатами;
  • технологія виробництва нешкідлива для довкілля і пильно перевіряється всіх етапах.

На замітку

Щоб покращити процес відновлення чутливого епідермісу, завжди застосовуйте лише косметичну олію для тіла і тільки на мокру дерму – нехай вона поглинає скільки їй потрібно, а надлишки завжди можна прибрати, промокнувши серветкою.

У нашому онлайн магазині натуральної косметики The Body Shop є розкішна та високоякісна елітна природна продукція сертифікованих марок, для яких естетика та здоров'я тіла − поняття взаємодоповнювані. Купуйте продукцію з радістю згідно зі своїми уподобаннями, за доступною саме вам ціною, і найбільш зручним для вас способом доставки.

Переглядів : 5
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст