Головна Посилання ... На що звернути увагу при покупці ортопедичних устілок? На що звернути увагу при покупці ортопедичних усті...

На що звернути увагу при покупці ортопедичних устілок?

Як вибрати ортопедичні устілки? Важливе питання, яке ставлять не лише пацієнти, а й цілком здорові люди. Грамотний вибір дозволяє розвантажити ноги, розподілити навантаження, отримати профілактичний ефект.

Особливості вибору досить багато: показання діагнозу, використання окремих матеріалів, рекомендація лікаря. Зауважимо, що саме ортопед надасть необхідну консультацію, а також поставить правильний діагноз. Для того щоб купити ортопедичні устілки важливо відвідати саме магазин ортопедичного взуття у професіоналів своєї справи.

Щоб уникнути будь-яких помилок і спростити вибір, поговоримо про особливості та нюанси вибору.

Коли носити ортопедичні устілки?

Не потрібно поспішати купити ортопедичні устілки Житомир, оскільки далеко не всі варіанти підійдуть саме під вашу ситуацію. Показання до носіння:

  • деформація стоп вальгусного чи варусного типу;
  • відновлення після сильних травм та складних операцій;
  • шпори п'яти;
  • варикоз;
  • наявність міжхребцевих гриж;
  • тазові деформації.

Ортопедичні устілки під індивідуальне замовлення мають кращий ефект і їх рекомендують ортопеди. Подібні ортези виготовляються з урахуванням усіх особливостей стопи, тому на 100% підходять і впливають на проблему.

Як правильно вибрати ортопедичні устілки під час плоскостопості?

Тільки лікар точно визначить необхідність ортезів. Носіть їх лише за призначенням, інакше з'являється ризик нашкодити;

Устілки виготовляються із справді надійних та якісних матеріалів. Екологічні властивості також мають бути на найвищому рівні. Подібні матеріали забезпечать хорошу поглинання та максимальні дихаючі властивості.

Ортопедична продукція повинна купуватися виключно у спеціалізованих магазинах або салонах. Професіонали нададуть необхідну консультацію, а також інформацію щодо правильного вибору та подальшого носіння ортезів для досягнення добрих результатів.

Класифікація ортопедичних устілок

Відрізняються устілки не лише матеріалами, а й характером впливу:

Профілактичні.

Використовуються для рівномірного розподілу навантаження та утримання стопи. Переважні для людей, які проводять багато часу на ногах, вагітним, а також спортсменам.

Лікувальні ортопедичні устілки Житомир.

Необхідні для лікування деформацій і патологій: клишоногість, п'яткові шпори, поздовжнє або поперечне плоскостопість.

Окремо варто виділити діабетичні устілки, також дитячі. Хірург-ортопед запропонує розширену консультацію.

Де краще купити ортопедичні устілки?

Найкраще рішення для покупки ортопедичних товарів є салон-магазин ОртоМедЦентр. Фахівці завжди допоможуть не лише у консультації, а й у виготовленні ортопедичних устілок високої якості.

На сайті ви знайдете широкий асортимент устілок для дії на різні проблеми зі стопами. Зазначимо, що купити ортопедичні устілки Житомир рекомендується в ОртоМедЦентрі - професіоналів, які працюють з 2008 року.

Переглядів : 243
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст