Головна Блог ... Новини МОЗ розробило форму висновку щодо наявності протипоказань для вакцинації проти COVID-19 МОЗ розробило форму висновку щодо наявності протип...

МОЗ розробило форму висновку щодо наявності протипоказань для вакцинації проти COVID-19

 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 3

 • 1

 • 4530

Відключити рекламу
 - tn1_e2b1b1125a2a23372dd4ec09b8fe2db6_61810f4714363.jpg

Нагадаємо, що з 8 листопада керівники зобов'язані відсторонювати працівників, що уникають обов'язкової вакцинації . Однак, таке відсторонення не стосується працівників, які мають абсолютні протипоказання до проведення таких профілактичних щеплень та надали медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації проти СOVID-19, виданий закладом охорони здоров’я.

Згадайте новину: З 8 листопада керівники зобов'язані відсторонювати працівників, що уникають обов'язкової вакцинації

В зв’язку з цим, МОЗ розробило проєкт наказу яким затверджується форма первинної облікової документації № 028-1/о «Висновок лікаря щодо наявності протипоказань до вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» та інструкцію щодо її заповнення. Текст цього проєкту було розміщено на сайті Федерації профспілок України.

Отже, після набрання чинності цього наказу, саме цей документ повинен буде надати роботодавцю працівник, який підлягає обов’язковій вакцинації, однак має протипоказання для її проведення!

Форму № 028-1/о заповнює лікуючий лікар, незалежно від форми власності та підпорядкування закладу охорони здоров’я.

Така форма може бути як постійною, так і такою, що має певний термін дії (в залежності від того, чи є протипоказання постійними чи тимчасовими). Крім того, протипоказання можуть бути абсолютними або «застереженням». Однак, зауважимо, що не підлягають відстороненню від роботи не вакциновані працівники саме з абсолютними протипоказаннями до вакцинації.

Дана форма видається пацієнту і має бути підписана лікарем, а також завірена печаткою закладу охорони здоров’я, яким вона видається.

Наказ про введення форми набере чинності з дня його офіційного опублікування, а отже, лише після цієї дати пацієнтам почнуть видавати таку довідку.

Автор: Станіслав Горбовцов

Джерело: Дебет-Кредит

 • 4530

  Переглядів

 • 1

  Коментарі

 • 4530

  Переглядів

 • 1

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Чому немає переліку хвороб, які безперечно дають право на таку довідку?

  03.11.2021 15:35

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст