Головна Посилання ... Мотошоломи – для тих хто не уявляє життя без швидкості Мотошоломи – для тих хто не уявляє життя без швидк...

Мотошоломи – для тих хто не уявляє життя без швидкості

Хоча ні, спеціальна мотоекіпіровка – це не тільки для професійних гонщиків. Придбати класні речі з захисними функціями є можливість навіть у аматорів яких хвилює питання безпеки і комфорту під час їзди.

мотошолом

Але якщо куртка чи штани – то по бажанню, то мотошоломи https://motostyle.ua/zashchita/motoshlemi це обов’язковий елемент і цей аксесуар має бути в «арсеналі» кожного, хто сідає за руль мотоцикла чи навіть є просто пасажиром. Так, пасажири також мають вдягати мотошолом, бо безпека – то головне. За порушення правил – штраф. Це знають всі, але то не саме жахливе покарання. Якщо потрапити в ДТП без шолому, то результат може бути дуже плачевним і навіть летальним. Недаремно експерти Мотостиль пропонують в першу чергу придбати саме мотошолом, причому не економити на його покупці а обрати кращий варіант із кращих.

З чого вибирати?

Мотошоломи, представлені на вибір покупцям відрізняються по:

  • Конструкції /типу;
  • Розмірам;
  • Дизайну;
  • Матеріалам які використовуються для їх виготовлення;
  • Вартості.

На вартість також впливає бренд виробника. Але всі моделі, представлені в цьому широкому асортименті, виконані з якісних матеріалів і відповідають суворим стандартам.

Дизайн мотошоломів вражає різноманіттям, адже в колекціях представлені моделі не тільки для сильної статі, але і для жінок і навіть дітей. Також для того щоб кожен мав можливість підібрати для себе оптимальний варіант, мотошоломи представлені в різних розмірах. До речі, одягаючи мотошолом переконайтеся що він вам ні завеликий, ні замалий. Бо обидва варіанти – то погана ідея.

Щодо матеріалів, то для виготовлення зовнішньої частини можуть використовуватися і більш бюджетні варіації (пластик підвищеної міцності) і більш дорогі рішення – з кевлару. Але незважаючи на матеріал який використовуються при виготовленні мотошолому – якщо аксесуар вже виконав свої захисні функції тобто врятував вас від травми голови під час падіння чи ДТП – його треба замінити. Фактично це аксесуар «одноразовий», тобто «до першого пошкодження».

Але як показує практика, мотоциклісти не нехтують цим правилом бо ціна питання – здоров’я і життя.

Тим більше ціновий діапазон широкий, асортимент великий і є можливість вибрати мотошолом класний і якісний по дуже демократичній ціні.

Щодо конструкції, є кілька варіацій серед яких:

  • Інтеграли;
  • Модулятори;
  • Кроссові моделі;
  • Відкриті шоломи;
  • Головні убори типу каска.

Кожен з цих екземплярі має свої відмінності і якщо ви тільки починаєте їздити на мотоциклі і не зовсім розумієтеся на секретах мотоекіпіровки, консультанти Motostyle допоможуть вам розібратися з особливостями кожного виду.

мотошолом

В результаті ви придбаєте саме той варіант шолому який потрібен вам враховуючи ваш стиль водіння та ситуацію. Бо хтось катається тільки по місту, когось кличуть далекі шляхи, а хтось приймає участь у перегонах.

 
 
 
Переглядів : 162
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст