Головна Посилання ... Модульні будинки від Continest - житлові приміщення за кілька годин Модульні будинки від Continest - житлові приміщенн...

Модульні будинки від Continest - житлові приміщення за кілька годин

Сучасний ринок пропонує швидке будівництво модульних будинків, які є по суті готовими конструкціями, що можна встановлювати на будь-який тип основи. Тому в даному матеріалі поговоримо про модульні будинки які розвиває молода та передова угорська компанія Continest, що прагне полегшити етапи створення будь-якої інфраструктури та оптимізувати будівельні процеси.

Які переваги має модульний будинок

Тепер встановити будинок за кілька годин стало реальністю. Модульні будинки можна розміщувати на будь-якій території, без використання послуг будівельних бригад та спеціального крупногабаритного транспорту. Конструкція корпусів дозволяє легко зберігати їх у складеному вигляді, транспортувати у зручний спосіб та відправляти на будь-яку відстань. 

Для встановлення модульного будинку достатньо однієї вантажної машини та декількох спеціалістів, які будуть контролювати процес монтажу будівлі. Збільшити територію приміщення можна за рахунок з’єднання кількох модулів у єдину конструкцію. Виробник також пропонує власникам додаткові опції, такі як встановлення сонячних батарей, систем утеплення та кондиціювання. Це дозволяє використовувати модульні будинки у різних погодних умовах, навіть у суворому кліматі. 

Стійкість будівлі забезпечується за рахунок міцної рами із гнутої гарячекатаної сталі, товщина якої складає 4 мм. Стіни зроблені з термоізоляційних панелей довжиною 60 мм. Виробник дає пожиттєву гарантію на стелю та запевняє у її водонепроникних властивостях. 

Основне призначення модульного будинку від Continest

Модульні будинки дозволяють створювати житлові, офісні, господарські приміщення, без додаткового залучення будівельних бригад. Основне їх призначення полягає у повноцінному функціонуванні протягом року, попри кліматичні умови та їх можливі зміни. Довговічність конструкцій, стійкість до негативного впливу чинників  різного характеру дозволяють переміщувати будівлю необмежену кількість разів. При цьому вона не втрачає свого первісного вигляду та розмірів. 

Для тих власників модульних будівель, котрим мало вільного простору та хочеться його розширити, розробники пропонують можливість поєднання кількох різних модулів, є можливість облаштування другого поверху. 

Переваги модульних будинків від Continest очевидні. Вони мобільні, проте міцні та економні. Створити будинок за лічені години ще ніколи не було так просто. Окрім цього, можна зекономити на будівельній бригаді та крупногабаритній техніці, вантажних машинах. Модульні корпуси нічим не уступають традиційним будівлям, вони витримують різні температури, захищають від холоду, дощу та палючого сонця. За бажанням можна встановити кондиціонер, обігрівач або сонячні батареї. На цьому додаткові функції сучасних модульних будівель не закінчуються. Інтер’єр кімнат можна змінювати, залежно від побажань та фантазії власника. Виробник передбачив можливість зміни конфігурацій окремих елементів приміщень. 

Переглядів : 697
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст