10.05.2017    Переглядів:  412
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Мінфін роз'яснив порядок звільнення від сплати ЄСВ у разі зупинення адвокатської діяльності

Мінфін роз'яснив порядок звільнення від сплати ЄСВ у разі зупинення адвокатської діяльності - minfin_roz_yasniv_poryadok_zvilnennya_vid_splati_esv_u_razi_zupinennya_advokatskoi_diyalnosti_591329c994693.jpg

Міністерство фінансів України роз”яснило, що адвокати, які зупинили адвокатську діяльність, можуть не сплачувати єдиний соціальний внесок.

Про це йдеться у відповіді Мінфіну на звернення НААУ до Кабінету міністрів з приводу внесення змін до нормативно-правових актів в частині удосконалення процедури зняття адвокатів з податкового обліку.

Для зняття з обліку адвокат має подати заяву до податкових органів.

Фізична особа, яка здійснює незалежну професійну діяльність (адвокат), може бути знята з обліку на підставі поданої до контролюючого органу за основним місцем обліку заяви про ліквідацію або реогранізацію платника податків за формою №8-ОПП за умови внесення до Єдиного реєстру адвокатів України записів про зміну організаційної форми адвокатської діяльності або зупинення чи припинення права на заняття адвокатською діяльністю”, - ідеться у листі Мінфіна.

Джерело: НААУ

Згадайте новину: ДФС надало адвокатам роз'яснення щодо підтвердження їх витрат в межах професійної діяльності, в тому числі віднесення витрат на оренду

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: