Головна Посилання ... МІЖКІМНАТНІ МЕТАЛЕВІ ДВЕРІ

МІЖКІМНАТНІ МЕТАЛЕВІ ДВЕРІ

Двері, що виготовлені з металу, можуть водночас створити атмосферу солідності і дотримання найсучасніших віянь в модному дизайні інтер’єрів офісних приміщень тощо. Сам матеріал, його текстура дають майже необмежені можливості для втілення різних ідей. Крім того, з металевими дверима можна поєднати в одному великому приміщені кілька стилів – для кожного відділу чи підрозділу свій – і всі вони будуть гармонійно вписуватись в загальний фірмовий ансамбль вашої компанії. Компанія TiSO випускає металеві двері для офісів саме в такому ключі – придатні для всіх і водночас індивідуальні для кожного.

Хоча в асортименті дверної продукції компанії є види на всі випадки, для офісів, торгових закладів екстра-рівня, інших приміщень зі сфери якісних послуг найбільш підходять дизайнерські міжкімнатні металеві двері.  Різниця між дверима в різних за профілем приміщеннях буде тільки в акцентах на тому, що найбільш важливо в даному випадку. Для кімнат та адміністративних приміщень в готелях, для більшості кімнат офісів необхідні охайні та надійні металеві двері, для окремих приміщень, що потребують додаткової надійності чи/та шумопоглинання кращими стануть міжкімнатні двері з розряду «вхідні», а для багатьох  торгових закладів корисно слугуватимуть двері з металевого профілю з частковим склінням, щоби потенційний покупець ще ззовні міг побачити яке різноманіття на нього там чекає. Власна вага алюмінієвого каркасу дверей, в поєднанні з високою міцністю конструкції дозволяють відкрити огляд внутрішнього простору по максимуму – до 90 відсотків всієї площі дверної пройми.

Ще одним важливим аспектом в перевагах використання металевих дверей в офісах, закладах сфери послуг та торгівлі є більш висока зносостійкість таких дверей та зручність в догляді за їхнім зовнішнім виглядом – по-перше, металеві двері в таких місцях піддаються інтенсивному механічному впливу через часті відчинення та зачинення, по-друге, їх легко мити миючими засобами і не псувати при цьому їхню поверхню. Разом з тим, в металевих дверях встановлена більш надійна фурнітура та замки, які сховані під металевим полотном.

Компанія TiSO готова не тільки забезпечити вас металевими дверима, але й врахувати ваші смаки, конкретні потреби та побажання. Для конструктивної, плідної співпраці з нами і для економії як вашого часу, так і коштів радимо звернутися до менеджерів нашої компанії, які допоможуть вам при виборі та оформленні замовлення.

Переглядів : 215
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст