Головна Блог ... Новини Microsoft попередила користувачів про закінчення підтримки Windows 10 Microsoft попередила користувачів про закінчення п...

Microsoft попередила користувачів про закінчення підтримки Windows 10

 • 0

 • 0

 • 46

Відключити рекламу

Windows 10 вийшла майже дев'ять років і наразі продовжує користуватися статусом найбільш використовуваної "вінди". Раніше Microsoft вже оголосила про припинення випуску нових оновлень і всіляко підштовхує користувачів до переходу на Windows 11, але поки безрезультатно.

Днями Microsoft запустила нову сторінку, яка натякає користувачам, що кінець операційної системи Windows 10 близький, і їм слід оновитися. У повідомленні сказано, що підтримка Windows 10 припиниться вже через рік – 14 жовтня 2025-го.

Після цієї дати комп'ютери користувачів продовжать роботу в нормальному режимі, але вони більше не зможуть розраховувати на щомісячні оновлення безпеки і патчі, які захищають від новітніх загроз. А ще вони позбудуться технічної підтримки з боку Microsoft, тому софтверний гігант рекомендує перейти на новітню ОС.

При цьому в компанії зазначили, що корпоративні клієнти зможуть і далі продовжувати користуватися "десяткою" навіть після припинення підтримки, але за додаткову плату. Програма платних оновлень для Windows 10 працюватиме до 2028 року.

Статистика показує, що понад 70% користувачів досі використовують Windows 10, тоді як нова ОС встановлена всього на 25% пристроях. При цьому в останні місяці фіксується відкат від Windows 11 до Windows 10.

Аналітики вважають, що спаду популярності Windows 11 сприяє сама Microsoft: останнім часом компанія активізувала агресивний маркетинг із просування нової ОС, який спрацював у зворотний бік. До того ж компанія підвищила системні вимоги Windows 11, тим самим зробивши деякі комп'ютери "застарілими".

Оскільки користувачі не бажають оновлюватися до Windows 11, Microsoft навіть перенесла вихід Windows 12. Замість неї цієї осені вийде "найбільше оновлення в історії Windows 11" з безліччю функцій на базі ШІ.

Раніше стало відомо, що майже на всіх клавіатурах, зокрема ноутбучних, вперше за 30 років з'явиться нова клавіша. Вона замінить "Windows" і відкриватиме вбудованого в Windows ШІ-помічника.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 46

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 46

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст