Головна Блог ... Новини Телефонна розмова. Засуджений заявляв, що Україна для нього не держава і апеляція посилила вирок до 2-х років позбавлення волі за статтею 436-2 КК Телефонна розмова. Засуджений заявляв, що Україна ...

Телефонна розмова. Засуджений заявляв, що Україна для нього не держава і апеляція посилила вирок до 2-х років позбавлення волі за статтею 436-2 КК

Відключити рекламу
Телефонна розмова. Засуджений заявляв, що Україна для нього не держава і апеляція посилила вирок до 2-х років позбавлення волі за статтею 436-2 КК - edb5ded3abccb183fbb3691cabcaabfe.png

Львівський апеляційний суд виніс новий вирок, який у спілкуванні підтримував військові дії РФ.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 8 листопада.

12 квітня 2022 року в телефонній розмові з товаришем обвинувачений допустив такі висловлювання:

 • Там два слова всего есть — демилитаризация и денацификация. Ну, если б это была война. Если б это была война, то тогда б объявили войну Украине, правильно.
 • Тебе было, тебе было сказано, что всё будет завершено, как и предполагалось? Было (не договорив). Сегодня говорили, если тебе, внимательно ты слушал — не сегодня сказано было. Всё будет завершено так, как оно и за планировалось. Там два слова всего есть — демилитаризация и денацификация.
 • Ну почему всю страну не уничтожают? Если бы уничтожали, это было бы всё по-другому.
 • Ну это же плюс. Люди, которые работали. Да, люди, которые служили в КГБ, их отбирали туда особо тщательно, и этим я доверяю. Главное имперское чувство, а оно есть у нас и КГБ».
 • Дебилы/ Вы свои дома розбомбили!
 • Нет, ну, так это война, по-любому кто-то гибнет. Нет, так это любая, любая операция если войсковая группа, то она так и происходит. Потом идет массированная бомбардировка с уничтожением всех, а не выборочная где-то там, что-то это, а потом идет массированное наступление со всех сторон. Тут ничего подобного нет.
 • Буча – это такой же фейк, как и все твои остальные эти…
 • …Я, например, не понимаю, почему нельзя было пару ракет запустить в Жешув, да, в польский и там накрыть С-300, а не ждать её, пока она приедет в Днепропетровск и в Днепропетровске её бахнуть. Я бы в Жешуве бахнул.

Згадайте новину: Любителя СРСР за пропаганду в «Однокласниках» позбавили волі на 5 років - ст. 436-1 КК України

У судовому засіданні першої інстанції чоловік вину не визнав та пояснив, що випадково став громадянином України, тому що його країна розвалилась. На його думку, України не існує та ніколи не існувало. Він не погоджується із законом, за яким його судять, бо Україна для нього не держава. Він вважає, що Росію на повномасштабну війну проти України спровокували, а Захід воює українцями за свої ж інтереси, які спрямовані проти Росії. Обвинувачений переконаний, що українців як нації не існує, а росіяни — це брати. Україна повинна бути позбавлена зброї, а чинну владу потрібно усунути фізично, оскільки вона псує життя людей. Обвинувачений наполягає, що злочини в Бучі та інших де окупованих містах України — це фейк, бо росіяни на таке не здатні.

Показання дав колишній товариш обвинуваченого. Вони знайомі з дитинства, є сусідами. Він давно знав про його проросійську позицію. До війни вони мали дружні відносини, а зараз більше не спілкуються. Із початком повномасштабного вторгнення РФ свідок вступив у територіальну оборону Львова. Представники правоохоронних органів почали формувати списки осіб, які можуть співпрацювати з ворогом. Свідок повідомив їм про кілька телефонних розмов і передав їх СБУ.

У мобільному телефоні обвинувачено виявлено підписки на проросійські телеграм-канали Операция Z, Сталинград, Силовики, МИГ, Наблюдатель, Русская Весна Z, Россия Live, ДНР Info, Инсайдер/RU, Сила V Правде, Донецк- Z, Мордор, Российская империя, Роскомнадзор, Ностальгия СССР та ін.

Суд першої інстанції призначив чоловікові 6 місяців арешту.

Він оскаржив рішення, прохаючи умовного покарання.

Згадайте новину: Заборона займати релігійні посади на 12 років - суд може виносити і такий вирок

Тепер громадянин вину визнав, але заперечував, що хотів поширювати таку інформацію. Адже висловлював ці думки тільки в приватній розмові з товаришем, якого вважав близькою людиною. А він натомість спровокував його і записав розмову, щоб показати себе перед керівництвом тероборони «справжнім патріотом».

Лінгвістична експертиза, на думку обвинуваченого, не врахувала контекст спілкування, а саме, що він кепкував над старим приятелем дитинства.

Щодо наявності на його телефоні підписок на телеграм-канали проросійської спрямованості, чоловік пояснював, що їх використовував зовсім нечасто і виключно для себе як джерело отримання інформації для оцінки ступеню пропаганди проросійської сторони. Жодної антиукраїнської діяльності чи завдання на шкоду обороноздатності України він не вчиняв.

Прокурор також подав апеляцію, кажучи, що вирок занадто мʼякий і наполягав на 3 роках реального увʼязнення.

Апеляційний суд задовольнив скаргу прокурора частково. На думку суду, поведінка обвинуваченого свідчить, що він не усвідомлює скоєного і не хоче стати на шлях виправлення. Обвинувачений не проявив щирого каяття. Саме по собі визнання вини не свідчить, що особа засуджує скоєне.

Згадайте новину: Відмовляйтеся співпрацювати! До 7 років заочно засудили колаборантку із окупованого селища Андріївка Запорізької області (сфера освіти)

Суд виніс новий вирок, призначивши чоловікові 2 роки позбавлення волі.

Засуджений є уродженцем Львова, але вважає себе росіянином за національністю.

На час розгляду справи судом він працював молодшим приймальником товарів в ТОВ «АТБ Маркет Львів».

 • 1783

  Переглядів

 • 2

  Коментарі

 • 1783

  Переглядів

 • 2

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  На якій підставі, «москваротые» називають себе «русскоязычними» і «російськомовними», коли в законодавстві Московії ВІДСУТНІ лексеми «русские» і «россияне» на ознаку національности "мы многонациональный на рот", преамбула та ч.1 ст.3 Конституції рф

  23.11.2023 18:24

  Ну какие два года? Что это такое???? Лет 10 было бы нормально, это ж явный враг, пусть бы хоть остальные боялись, что за беззубое правосудие? Он себя русским считает. так уезжай, тварь отсюда, не порти нам страну.

  24.11.2023 22:12

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст