02.10.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Переглядів:  180
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram youtube

Мер Києва Кличко підтримав можливе розширення повноважень поліції

На вулицях Києва планують встановити 8 тисяч камер відеоспостереження. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

“У зв’язку з бойовими діями на Сході України велика кількість незареєстрованої зброї перебуває на руках у громадян. Розуміючи, що криміногенна ситуація у Києві змінилася не в кращий бік, ми збільшили фінансування програми “Безпечна столиця”, в рамках якої спочатку буде встановлено 4 тисяч камер відеоспостережння, а загалом ми плануємо встановити 8 тисяч камер, - зазначив Віталій Кличко. - Всі зображення будуть виводитися на центральний сервер, який буде розташований в КМДА і також у правоохоронців. Ця система достатньо ефективно зарекомендувала себе в Ізраїлі. Вона дозволяє розпізнавати обличчя, а отже робити повну ідентифікацію людей, які скоїли правопорушення”, - наголосив мер Києва.

Вспомните новость: Москаль назвал дуростью реформу полиции

Мер також відзначив, що більшість побутових правопорушень скоюють в стані алкогольного сп’яніння. Саме тому за його ініціативою Київрада ухвалила рішення про обмеження продажу алкоголю у нічний час. “Така практика щодо обмеження продажу алкогольних напоїв в нічний час існує у США, Німеччині та багатьох європейських країнах”, - зауважив Київський міський голова.

Коментуючи питання щодо розширення повноважень українських поліцейських, Віталій Кличко відзначив, що це – необхідний крок. “Я переконаний, що у поліції повинно бути більше прав. Поліцейські відповідають за забезпечення правопорядку. Мене вивела з рівноваги ситуація, коли у Києві група молодиків їздила по місту зі швидкістю 200 км на годину, поліцейські переслідували цю автівку, зверталися багато разів з вимогою зупинитися. Врешті-решт через поранення загинув один з хлопців, що перебував у автівці, а на лаві підсудних опинився поліцейський, хоча там має бути водій, який нісся по місту 200 км на годину і наражав на небезпеку мешканців, - наголосив Віталій Кличко. – З цього приводу я консультувався з американцями і німцями, які працюють в правоохоронних органах. І  вони кажуть, що поліцейські були неправі в тому, що достатньо пізно застосували зброю. У США давно б зупинили цю автівку всіма можливими засобами, оскільки вона становила загрозу для мешканців”, - відзначив мер Києва. 

Джерело: kiev.klichko

Вспомните новость: Министр МВД Аваков: Сначала подчиняйся, а если не согласен - обжалуй: презумпция правоты полицейского

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення