Головна Посилання ... Магазин подарунків – від корисностей до смаколиків Магазин подарунків – від корисностей до смаколиків...

Магазин подарунків – від корисностей до смаколиків

Підібрати презент – то той ще квест. По-перше, треба знати де шукати. По-друге, важно обрати щось особливе, тим більше якщо це подарунок для бізнес партнера чи просто знайомого. Кажуть що підібрати презент для малознайомої людини в 100 разів важче ніж для того, кого ти добре знаєш.

печиво з передбаченням

Можливо. Але як стверджують експерти ЮаМейд, якщо віднайти правильний магазин подарунків, то з підбором кращого рішення для будь-кого не буде жодних складнощів.

Привід має значення?

Так, має. Бо, обираючи презент треба орієнтуватися на такі особливості як:

  1. Привід (день народження, релігійне світо, професійний день);
  2. Вік отримувача (дитина, підліток, дорослий чоловік чи людина похилого віку);
  3. Стать (жінка чи чоловік);
  4. Статус;
  5. Зв’язок між тим хто презент дарує і тим хто отримує. Тут мається на увазі рідня, кохані, колеги, сусіди, знайомі, бізнес партнери.

Якщо врахувати всі ці параметри, то ви підберете ідеальний презент і жодним чином не порушите подарунковий етикет.

Для того щоб спростити процес підбору, існує розподіл презентів на групи і підгрупи. Так в залежності від приводу, презенти розділяють на такі які підходять для Нового року, Різдва, Великодня, дня Ангелу, дня народження, професійного свята (день медика, будівельника, автолюбителі та ін.).

В залежності від призначення розділяють презенти на:

  • Корисно-практичні;
  • Прикольні;
  • Смачні.

В групу перших можна включити книги, посуд, картини, одяг, предмети для хобі. Прикольні презенти – то особлива тема і не варто підбирати щось надто оригінальне якщо ви не дуже добре знайомі з отримувачем презенту. І нарешті смаколики – це універсальні подарунки, які прийдуться всім до смаку.

І нарешті, відрізняються представлені в магазині подарунків товари за ціновим діапазоном. Але пам’ятайте, не варто обирати найкоштовніший презент. Особливо це правило актуально для малознайомих людей, яких ви ризикуєте поставити таким дорогим презентом у незручне становище. Краще обрати щось не захмарно дороге, цікаве або оригінальне – картину, книгу, набір для рукоділля, іграшку, чашку з цікавим написом.

Сучасні покупці обожнюють презенти з національною символікою. Це стало справжнім трендом.

Обираючи презент, не забувайте про красиву упаковку. Вона навіть банальну річ здатна перетворити на унікальний шедевр. Та звичайні цукерки навряд чи когось здивують. А от смаколики у крафтовій упаковці – то вже так стильно і круто. Або наприклад, шкарпетки – банальна річ, яка навряд чи здатна претендувати на статус цікавого презенту. Але якщо то шкарпетки з незвичайним принтом тай ще і у бляшанці замість звичайного пакету? Такий презент стане до смаку людям з хорошим почуттям гумору.

чашка з голубом

Насправді магазин подарунків пропонує величезний асортимент, тому зробити вдалий вибір вийде у кожного. Якщо велика кількість пропозицій вас навпаки «зупинила»  і ви не знаєте на чому саме зупинити свій вибір, експерти UaMade допоможуть вам зробити вдале придбання, яке гарантовано стане джерелом позитивних емоцій і для вас, і для того хто подарунок отримає.

Переглядів : 161
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст