Головна Посилання ... Купівля ортопедичних устілок: на що звернути увагу? Купівля ортопедичних устілок: на що звернути увагу...

Купівля ортопедичних устілок: на що звернути увагу?

Про правильний вибір ортопедичних устілок часто запитують навіть здорові люди. Нічого дивного, адже окремі профілактичні моделі дозволяють прибрати зі стоп зайві навантаження, сповільнити або повністю виключити розвиток патології.

Що ж до правил вибору, то їх досить багато: це і діагноз лікаря, матеріали в ортезах, призначення та інше. Слід враховувати, що лікар повинен призначати носіння ортопедичних устілок навіть у профілактичних цілях. Самолікування рідко призводить до добрих результатів. Більше того, купувати ортези варто у спеціалізованих магазинах.

Поговоримо про основні особливості вибору, щоб уникнути помилок та неприємностей.

У яких випадках призначаються ортопедичні устілки?

Перед тим, як купити ортопедичні устілки Житомир, слід точно знати головні свідчення до носіння:

  • деформації у сфері тазу;
  • міжхребцеві грижі;
  • шпори на п'ятах;
  • варикоз;
  • період відновлення після травм, а також операцій;
  • вальгусна чи варусна деформація стоп.

Ортопеди рекомендують купувати ортопедичні устілки під індивідуальне замовлення, оскільки спеціалісти виготовляють під анатомічну будову стопи пацієнта. Ці ортези ідеально підійдуть і матимуть набагато кращий ефект, ніж моделі серійного виробництва.

Устілки при плоскостопості: особливості та нюанси вибору

Будь-які ваші дії: покупка, регулярність носіння і т.д. повинні завжди узгоджуватися з лікарем-ортопедом. Інакше виникає високий ризик нашкодити;

Якісні устілки – це ще екологічні та надійні матеріали. Це дозволяє гарантувати дихаючі властивості та поглинання.

Щоб уникнути будь-яких невідповідностей, купувати ортопедичні устілки або ортопедичне взуття краще у спеціалізованих салонах-магазинах. По-перше, можна отримати повну консультацію, по-друге, фахівці зроблять найкращі ортези саме для вас.

Види та типи устілок ортопедичних

Вони відрізняються між собою як матеріалами виготовлення, а й впливом на проблему.

Для профілактики.

До їхніх головних завдань входить правильний розподіл навантажень на стопу, а також ефективна її підтримка. Рекомендовані для спортсменів, вагітних та тих, хто багато часу на ногах.

Лікувальні ортопедичні устілки Житомир.

Цілком і повністю спрямовані на лікування клишоносія, шпор п'яти, поперечного або поздовжнього плоскостопості.

Існують також діабетичні та дитячі устілки. Щоб підібрати найправильніші, слід дочекатися, коли хірург-ортопед надасть точний діагноз.

Де придбати ортопедичні устілки?

Салон-магазин ОртоМедЦентр - це найкраще місце, щоб купити ортези і не тільки для стоп. Тут вам завжди допоможуть повною консультацією, а також виготовлення устілок на замовлення саме під ваші потреби.

На сайті представлений значний каталог устілок, що впливають на різноманітні патології. ОртоМедЦентр - це можливість купити ортопедичні устілки Житомир у професіоналів з багаторічним досвідом!

 

Переглядів : 191
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст