Головна Посилання ... Купівля автомобіля в Україні у 2023 році.

Купівля автомобіля в Україні у 2023 році.

 

Купівля автомобіля в Україні у 2023 роціАвтомобільний ринок у 2022 році зіткнувся з багатьма складнощами і попит на покупку нових автомобілів так і б/у авто в Україні різко знизився. Друге півріччя досить пожвавило попит на автомобілі і цьому передував закон «про безкоштовну розмитнення», і в цілому, ринок нових і авто набрав достатні обороти і оживив ринок. До кінця 2022 року автомобільний ринок також попит знизився. У зв'язку з мінімальною роботою автосалонів та складною логістикою, прив'язкою до курсу долара та маленьким асортиментом, попит виріс на доставку автомобілів з-за кордону. Вибір в Україні значно знизився і став сильний брак ходових марок і моделей. Завдяки цьому, в США взимку, дуже суттєво знижуються ціни на аукціонах в Америці та причин цього кілька:
- у 5 разів збільшується ДТП у США
- зменшення податків завдяки списанню до весни (новий податковий рік)
- мінімальна конкуренція на аукціонах
- складність логістики у зимовий період
Завдяки цим факторам, купити автомобіль із США можна значно дешевше і тим самим у непростий час отримати актив із різницею 30% від ринкових цін в Україні. Вибрати автомобіль можна в каталозі авто з США  https://americanavto.com. Доставка авто в Україну налаштована з найближчих портів Європи, загальний термін доставки складає 1-2 місяці. Завдяки злагодженій роботі отримати автомобіль можна готовий і «під ключ» і на українській реєстрації.

Переглядів : 186
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст