Головна Посилання ... Кукурудза на силос в Украiнi

Кукурудза на силос в Украiнi

Кукурудза - хороша сільськогосподарська культура, з якої можна приготувати повноцінне харчування для домашнього рогатої худоби, зване силосом. Для цієї мети підходять ранньостиглі сорти кукурудзи, так як вони підходять для вирощування в кліматичних зонах України, особливо в степах.

Специфіка кукурудзи на силос

Кукурудза на силос є гібридні сорти. Виробничникам запропоновано понад 200 вітчизняних гібридів різних груп стиглості та напрямів використання, внесених до Державного реєстру на 2011 рік, в тому числі 66 Інституту сільського господарства степової зони НААН. До найбільш родючим і поживним сортам, зі смачними зернами, великими, міцними качанами, стійким до паразитам і інфекцій, відносяться наступні сорти:

  • Екксклам;
  • Ліппекс;
  • Олександра;
  • РЖТ Гексагон;
  • РЖТ Гемалаякс;
  • Премія;
  • Заліщицький;
  • Джекпот МС;
  • Візаві;
  • Квітневий;

Ліпеккс, Гемалаяккс і Гекксагон належать до інтенсивних гібридів, які розкривають свій потенціал на високому агрофоні. Так, Ліпеккс, незважаючи на ФАО 290, при достатніх дозах азоту і опадів, дає одні з кращих результатів на демонстраційних ділянках. Олександра - екстенсивний гібрид, який показує максимум при будь-яких умовах вирощування ". Високу схильність до формування 2 качанів має Премія 190 МВ з ФАО 190. Заліщицький 191 СВ має високу стартову швидкість росту при ранніх посівах. Джекпот МС має полукремністий тип зерна. Сорт Візаві характеризується високою інтенсивністю висихання зерна. Квітневий 187 МВ стійкий до вилягання в фазі фізіологічної стиглості.

Силосні гібриди кукурудзи в Україні можливо купити в спеціалізованих магазинах і виростити на ділянці. Вартість гібрида залежить від специфіки рослин: висоти пагонів, розмірів качанів, ступеня солодощі зерен. В Україні з'являються нові гібриди, придатні для вирощування в умовах степу, так що будь-який фермер може виростити на своїй ділянці якісну кукурудзу для корму худоби, щоб тварини були здорові і давали якісне м'ясо.

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст