Головна Посилання ... Кредитні картки проти мікропозик: як вибрати кращий варіант? Кредитні картки проти мікропозик: як вибрати кращи...

Кредитні картки проти мікропозик: як вибрати кращий варіант?

Зараз фінансові компанії пропонують широкий спектр умов кредитування, тому кожний українець може знайти собі свій оптимальний варіант. Одні з найпоширеніших пропозицій – кредитні картки та мікропозики. В чому їх відмінність та що краще: позика на карту чи кредитний ліміт від банку?

Кредитні картки

У банківських карток є декілька значних переваг перед мікропозиками: річна відсоткова ставка нижча, а період користування триваліший. Також українські банки зазвичай пропонують клієнтам картки з пільговим періодом, під час якого можна повернути кошти без відсотків. При цьому шанс отримати бажаний ліміт менше, ніж в мікрофінансових організаціях (МФО), оскільки вимоги до позичальника вище. Саме оформлення може зайняти до декількох днів й банк може запросити додатковий перелік документів для узгодження суми. Зазвичай це витяг про місце реєстрації, довідки з роботи або інші документи, які можуть підтвердити фінансовий стан клієнта (уточнити щодо необхідних документів можна у свого банку).

Кредитні картки - це чудове рішення для регулярних та повсякденних витрат, при цьому для отримання великого ліміту треба мати бездоганну кредитну історію й бажано високий рівень заробітку.

Мікропозики

МФО видають кредити без відмов всім повнолітнім українцям без численних прострочень, саме оформлення швидке та, як за правилом, не потребує великого переліку документів (для оформлення кредиту в сервісі Pango треба мати тільки паспорт та ІПН). Зазвичай позика видається на невеликі суми (до 15 000 грн) та на короткий строк (до місяця). З мінусів можна виокремити високі процентні ставки, які можуть досягати до 2,5% в день. Але оскільки кошти видають на нетривалий термін, то й переплата буде невелика. 

Мікрокредит може бути корисним в ситуаціях, коли кошти потрібно терміново. Головне: ставитись з відповідальністю до кредитних угод та вчасно вносити платіж. При цьому, деякі сервіси зараз пропонують пролонгацію кредиту у випадку, якщо не встигаєте сплатити кредит.

Що краще обрати?

При виборі між ними важливо ретельно оцінити свої можливості й ризики, а також порівняти умови, які пропонують різні банки та фінансові компанії. Нещодавно з’явився новий сервіс мікрофінансування – Pango, в якому можна оформити онлайн-кредит до 12 000 грн за 10 хвилин. Нові клієнти можуть взяти позику під 0,01%, тобто при умові оформлення, наприклад, 1000 гривен на 10 днів буде нараховано 1 гривня відсотків. Також всім клієнтам компанії доступне часткове погашення та пролонгація кредиту. Вимоги до позичальника мінімальні: громадянин України віком від 18 до 65 років, з документів треба тільки паспорт та ІПН. Більш детально переглянути умови можна на сайті pango.com.ua.

Переглядів : 223
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст