Головна Посилання ... Кращі ігрові мишки компанії Razer

Кращі ігрові мишки компанії Razer

Від маніпулятора безпосередньо залежить чіткість та швидкість виконання команд у грі. Тому важливо підібрати модель, яка добре лягатиме в руку та забезпечить швидкий відгук на дотик.

Стабільною популярністю у покупців користується мишка Razer. Моделі цього бренду призначені для геймерів. Поєднання яскравого дизайну та високої чутливості роблять ігровий процес більш захопливим та успішним.

Головні серії ігрових мишок виробника

Бренд випускає кілька лінійок маніпуляторів для геймерів. Вони допоможуть проводити стандартні дії та додаткові, які можна налаштувати. Найкращі лінійки маніпуляторів від Razer:

  1. Abyssus. Модель дуже тиха, користувачі практично не чутимуть натискання клавіш. Кнопки чутливі, забезпечують швидкий відклик на натискання. Сенсорна роздільна здатність 3500 DPI та можливість витримати понад 5 мільйонів натискань – ось ключові переваги серії.
  2. Mamba Wireless. Бездротові пристрої зі швидким відгуком, який складає всього 1 мс. Забудьте про дроти та інші обмеження. З таким маніпулятором легко працювати навіть на відстані 5–10 метрів від комп'ютера або ноутбука.
  3. DeathAdder. Головна особливість – інфрачервоний 3D-сенсор. Маніпулятор оперативно працює незалежно від поверхні, на якій він розташовується, навіть не завжди потрібен килимок.
  4. Basilisk. Чутливість сенсора цих моделей складає 16000 DPI. Мишки стануть добрим вибором для ігор FPS. У них можливе персональне регулювання чутливості. Це додаткова перевага для ігор.
  5. Naga. Ключова особливість пристроїв – кількість кнопок. Наприклад, 12 клавіш призначено для великого пальця. Така будова допомагає швидше виконувати дії, перемикання.
  6. Lancehead. Пристрої поєднують механічні перемикачі та лазерні сенсори. В них передбачена гібридна пам'ять. Вона дозволить зафіксувати команди, щоб надалі простіше виконувати їх у ході ігрового процесу. Плюсом також стане переналаштування частоти роботи у разі перешкод.

Кожна з цих серій здобула заслужене визнання серед геймерів.

Головні переваги ігрових мишок Razer

Популярність моделей цього виробника легко пояснити. Їхніми ключовими перевагами вважаються:

  • Висока точність, що особливо важливо для геймерів. Наприклад, під час гри вдасться завдавати прицільних ударів.
  • Ергономічний дизайн. Керувати маніпулятором можуть правші та шульги.
  • Наявність механічних перемикачів. Вони забезпечують швидкий відгук, можливість зробити понад 50 мільйонів натискань.

Самі маніпулятори практичні, навіть витримують падіння з невеликої висоти. Це не вплине на їхню роботу.

Переглядів : 280
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст