Головна Посилання ... Корпоративна англійська як інвестиція у ваш бізнес Корпоративна англійська як інвестиція у ваш бізнес...

Корпоративна англійська як інвестиція у ваш бізнес

Майже кожний успішний бізнесмен підтвердить, що в сучасних реаліях без вільного володіння англійською досягти успіху досить складно. Тому компаніям потрібно замислитися над тим, щоб ввести вивчення іноземної мови як складову корпоративної практики. Допоможуть в цьому курси бізнес англійської — заняття проводяться в невеликих групах в онлайн-режимі, тому кожному студенту приділяється досить уваги.

Чому курси потрібні кожному співробітнику?

Є декілька причин, чому варто приділити час вивченню корпоративної іноземної мови. Серед найбільш основних:

  • Сприяє розвитку та життєдіяльності компанії. Якщо планується вихід бізнесу на міжнародний рівень, то високий рівень іноземної необхідний для оптимальної організації робочого процесу. Також це необхідно, якщо компанія тісно співпрацює з міжнародними партнерами. Мінімальний рівень володіння іноземною визначається менеджментом корпорації.

  • Вивчення англійської як бонус співробітникам. Все частіше в корпоративній практиці діє спеціальна система “плюшок” для працівників. Таким бонусом можуть бути і онлайн-курси. Це водночас і практичний, і корисний варіант.

Заняття розраховані на різні рівні володіння іноземною. Тому кожний працівник компанії може бути впевнений в тому, що йому приділять увагу. Курси спрямовані на те, щоб не тільки розширити словниковий запас та закріпити певні граматичні основи. Основна увага приділяється саме розмовним навичкам, адже це необхідно кожному співробітнику.

Відіграє важливу роль і час занять. Це може бути один раз в тиждень, де тривалість заняття складає 1,5 години, або два раза в тиждень по 40 хвилин. Оптимальний час група обирає собі самостійно.

Якщо вибрати курси від nanoEnglish, можна 100% бути впевненим в тому, що заняття принесуть користь та допоможуть суттєво підвищити рівень володіння іноземною. Заняття проходять швидко та цікаво. За рахунок невеликих груп, викладає має змогу приділити увагу кожному.

Засвоєння корпоративної англійської — це дійсно повноціння інвестиція в бізнес. Це допоможе водночас підвищити рівень співробітників компанії, що зможуть проводити вільно переговори та опрацьовувати документацію. Таким чином, підвищення рівня озволить компанії вийти на зовсім інший, більш високий дохід. Для цього потрібно лише сформувати групи працівників, що будуть відвідувати курси вивчення англійської.

Переглядів : 6
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст