Головна Посилання ... Контактні лінзи в Києві за цінами виробника

Контактні лінзи в Києві за цінами виробника

В столиці України сьогодні працює безліч оптичних салонів та офтальмологічних центрів. Більшість з них пропонують своїм покупцям схожий асортимент товарів. Але є оптики, які пропонують придбати контактні лінзи в Києві за дуже вигідними цінами. Такі оптики також пропонують широкий асортимент. Наприклад в оптиці “МКЛ” можна вигідно придбати контактні лінзи відомих світових виробників – Alcon, Bausch&Lomb, ClearLab, CooperVision, Interojo, Johnson, Maxima, MENICON, Pegavision, Sauflon, Zeiss.

 

Які види контактних лінз можна придбати в Києві?

 

Ви можете купити контактні лінзи у Києві, наприклад, з захистом очей від ультрафіолету. Усі моделі мають такі властивості, але тільки деякі з них мають влаштований уф-фільтр, який забезпечує максимальний рівень захисту.

 

Ви можете замовити лінзи, зроблені з гідрогелю або силікон-гідрогелю. Це два дуже якісні матеріали, які мають між собою деякі відмінності. Один краще пропускає крізь себе кисень і дозволяє очам дихати. Другий – вміщує в собі більше вологи, тому очі комфортно себе почувають у лінзах впродовж тривалого часу.

 

Термін носіння контактних лінз у Києві

 

Контактні лінзи у Києві бувають різних термінів носіння. Найбезпечнішими вважаються моделі, які використовуються впродовж одного дня, а після зняття викидаються. Такі лінзи називаються одноденними. Вони дуже зручні у використанні і не потребують придбання розчину для догляду за МКЛ, контейнера для зберігання, пінцету. Крім того, в таких лінзах майже ніколи не пересихають очі.

 

Бувають лінзи безперервного носіння. Такі моделі можна носити не знімаючи впродовж двох тижнів або навіть місяця. Звісно, лікарі рекомендують все ж таки знімати оптику раз в 3-4 дні та поміщати лінзи на ніч у контейнер з розчином. Але така маніпуляція не є обов’язковою. Моделі безперервного носіння чудово підходять для відряджень та тривалих мандрівок.

 

Але найпопулярнішими лінзами вважаються МКЛ щомісячної заміни. Вони мають оптимальне співвідношення якості та вартості. Впродовж місяця вони не встигають зібрати на своїй поверхні дуже багато бруду, звісно за умови регулярного та правильного їх очищення. Доглядати за місячним лінзами необхідно з допомогою універсального розчину, який очищує їх від пилу, жирових та білкових відкладень, залишків косметики та іншого бруду.

Також можна придбати в Києві лінзи, які необхідно міняти на нові кожні два тижні або квартал.

Переглядів : 211
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст