Головна Посилання ... Консалтингова компанія у Львові: грамотне ведення твого бізнесу Консалтингова компанія у Львові: грамотне ведення ...

Консалтингова компанія у Львові: грамотне ведення твого бізнесу

Розпочати власну справу не так вже й легко, проте, набагато складніше знайти команду, яка сумлінно виконуватиме роботу і сприятиме розвитку твого бізнесу. Перший фахівець, без якого не існує жодного бізнесу – це бухгалтер. На його «плечах» вся фінансова документація, звітність і співпраця з податковими органами.

Дуже важливо знайти справжнього професіонала, який допоможе не перейматися незрозумілими звітами і вчасно подаватиме звіти куди потрібно. У Львові вже 15 років працює консалтингова компанія MCG (Менеджмент Консалтинг Груп). Це практично незмінна команда, яка за цей період напрацювала багато цікавих та унікальних кейсів у різних галузях. Тому саме вони знають, що робити з твоїм бізнесом.

Переваги компанії MCG

Найбільша перевага компанії – це її кваліфіковані та досвідчені працівники. Менеджмент Консалтинг Груп займається не лише бухгалтерським обліком.

Напрямки роботи:

  • Бухгалтерський аутсорсинг;

Бухгалтери на аутсорсі займаються дистанційним веденням усіх фінансових питань компанії, створенням звітів, їх вчасним поданням, нарахуванням зарплат та інших виплат, співпрацею з банками.

  • Юридичний аутсорсинг;

Професійні юристи допоможуть у вирішенні різноманітних конфліктів, нададуть консультації, супроводжуватимуть угоди і підтримуватимуть бізнес у юридичних питаннях.

  • Реєстрація бізнесу;

  • Кадрові послуги.

Ведення кадрового обліку, розробка документації та її аналіз.

  • Рекрутинг

Допомога у підборі штатних працівників: юристів, бухгалтерів та інших.

Чому співпраця на аутсорсі?

Працівники MCG займаються великою кількістю проектів, проте, можна не хвилюватися за своєчасне виконання завдань і фахову підтримку у потрібний момент. У сучасному світі такий вид співпраці є максимально комфортним.

  1. Підприємцю не доводиться організовувати комфортне робоче місце – його цікавить лише результат роботи.

  2. Не потрібно платити відпускних, лікарняних, премій та інших виплат. Лише місячна оплата роботи згідно з договором.

  3. Не потрібно платити за просиджування в офісі, адже робота бухгалтера не передбачає 8-годинного виконання завдань, 5 днів на тиждень.

  4. Менша сума податку.

Співпраця з Менеджмент Консалтинг Груп

Компанія MCG допоможе підібрати фахівця для будь-якого бізнесу, дасть відповіді на запитання і допомагатиме у веденні найважливіших справ.

Для цього достатньо записатися на консультацію.

Успіхів!

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст