Головна Посилання ... Комплексні ремонтні роботи: де брати матеріал?

Комплексні ремонтні роботи: де брати матеріал?

Комплексні ремонтні роботи: де брати матеріал?

Покупці, які для придбання будівельної та оздоблювальної сировини обирають магазин покрівельних матеріалів «Лідер: дах, фасад басейн», перш за все звертають увагу на наявний асортимент. І те, що в одного постачальника можна замовити майже все, що потрібно для складного комплексу робіт — часто стає вирішальним аргументом.

Втім, тут слід розібратися більш детально — та проаналізувати основні групи товарів!

Для покрівельних робіт

Вибір покрівельних матеріалів, які використовуються в Україні, вельми широкий. Проте є позиції, які завдяки оптимальному поєднанню естетичних характеристик, витривалості, довговічності та ціни займають чільні ніші на ринку. Саме на такі позиції орієнтується інтернет-магазин «Лідер», формуючи асортимент.

Найбільш стабільним попитом тут користуються:

  • Металочерепиця (як стандартна, так і модульна).
  • Бітумна черепиця (м’яка або ж гнучка покрівля).
  • Натуральна черепиця.

Крім того, в асортименті інтернет-магазині представлені паро- та гідроізоляційні матеріали, які активно застосовуються при створенні сучасних багатошарових покрівель з високими показниками водонепроникності.

Для фасаду

Наступний важливий напрямок — це фасадні роботи. І одним з найбільш затребуваних способів оформлення фасаду сьогодні є обшивка його металевим сайдингом.

Металевий сайдинг блок-хаус — це сталеві панелі з полімерним покриттям, яке виконує декоративну та захисну функції. При цьому переваги сайдингу на сталевій основі очевидні:

  • Поєднання невисокої маси зі значною міцністю.
  • Простота монтажу навіть на великих площах та стінах складної форми.
  • Ефективний захист тепло- та гідроізоляції стін від пошкодження.
  • Негорючість.

При цьому якісний сайдинг протягом тривалого часу не піддається корозії, тож слугуватиме таке оформлення дуже довго.

Басейн на ділянці — чи реально?

Покрівля та фасад — це, звичайно, «обов’язкова програма» для будь-якого будівництва чи реконструкції. Проте за наявності вільного місця, достатніх коштів та часу багато хто бажає оформити на власному подвір’ї ще й басейн. При цьому вважається, що будівництво басейну — то дуже складна робота, яку неможливо реалізувати без капітальних фінансових вливань.

На практиці все дещо простіше. Сьогодні майстри активно зводять на ділянках басейни різних типів:

  • Бетонні (за класичною технологією).
  • Поліпропіленові.
  • Керамо-композитні.

Кожен різновид має свої переваги та особливості — проте звернувшись до компанії «Лідер» ви отримаєте всі необхідні консультації. А за потреби спеціалісти виконають попередній розрахунок та підберуть оптимальну комплектацію басейна.

Тож, якщо ви запланували ремонт, реконструкцію чи просто приведення ділянки до ладу — ви знатимете де можна придбати якісні будівельні та оздоблювальні матеріали. Ну, а доступні ціни та оперативна доставка всією Україною стануть додатковими аргументами на користь саме такого вибору.

 
 
 
Переглядів : 180
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст