Головна Блог ... Новини Китай випробував перший "гіперзвуковий літак" Китай випробував перший "гіперзвуковий літак&...

Китай випробував перший "гіперзвуковий літак"

  • 0

  • 0

  • 26

Відключити рекламу

В Китаї заявили про створення прототипу реактивного літака, який зміг досягти гіперзвукової швидкості (5 Махів і вище) під час льотних випробувань. Про це пише Interesting Engineering.

Конструктори стверджують, що прототип літака з досить великим корпусом під час тестового польоту в 2021 році досяг швидкості 6,56 Маха (приблизно 5033 миль на годину). Результати випробувального польоту до цього часу трималися в таємниці інженерами і владою Китаю через секретність проекту. Тепер же про успіх офіційно повідомила Академія наук Китаю.

Керівник проекту Цуй Кай розповів, що він разом із командою представив концепцію гіперзвукового літака ще у 2013 році. Тоді команда заявляла, що літак зможе переправляти пасажирів і вантаж із Пекіна до Нью-Йорка за дві години – суттєво менше, ніж приблизно 13 годин, які потрібні для подорожі комерційним рейсом сьогодні.

Згідно з прес-релізом Китайської академії наук, Цую та його команді знадобилося майже три роки, щоб створити концепцію. Потім у 2018 році з’явилося кілька повідомлень про те, що команда Цуя змогла розробити дизайн реактивного літака, який міг би рухатися з гіперзвуковою швидкістю.

Інженери змогли отримати дозвіл на випробувальний політ прототипу гіперзвукового літака в 2021 році, який і відбувся у пустелі Гобі на північному заході Китаю в серпні того ж року. Випробувальний політ тривав 20 хвилин.

Цуй каже, що його команді все ще треба вирішити кілька проблем, які пов’язані з "потужністю, матеріалами та конструкцією".

Інші новини науки

Як писав УНІАН, група вчених з Японії покращила технологію отримання водневого палива із сонячного світла та звичайної води. Для перевірки своєї технології дослідники створили фотокаталітичний реактор площею близько 100 квадратних метрів, в якому відбувається розщеплення молекул води на окремі атоми кисню та водню. 

Також ми розповідали, що компанія Neuralink Ілона Маска почала розробку роборуки, яка керується "силою думки". Наразі паралізовані пацієнти з імплантованим у мозок чипом Neuralink можуть керувати комп'ютером і навіть грати в ігри.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 26

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 26

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати