Головна Посилання ... Калькулятор розмитнення авто - зручний інструмент для підрахунку вартості розмитнення авто Калькулятор розмитнення авто - зручний інструмент ...

Калькулятор розмитнення авто - зручний інструмент для підрахунку вартості розмитнення авто

 

Як відомо, закордонні авто відзначаються своєю якістю та надійністю. Навіть вживані автомобілі ще довго будуть служити своїм новим власникам, тому купівля авто в Європі чи США надзвичайно популярна. Що ж робити після придбання авто за кордоном? Якщо ваша мета - легально користуватися авто в Україні - його потрібно розмитнити та поставити на облік в Сервісному центрі, а розмитнення передбачає обов'язкову сплату податків в бюджет.

 

Як порахувати податки при розмитненні  авто в Україні?

Розмитнення авто в Україні починається зі сплати податків в бюджет. Порахувати суму цих податків можна з допомогою спеціального Калькулятора розмитнення авто на нашому сайті.

Вам потрібно знати:

- рік випуску авто; 

- тип (дизель/бензин) та об'єм двигуна;

- вартість автомобіля;

Ввівши ці данні в калькулятор ви отримаєте точну та актуальну на день підрахунку суму податків, яку необхідно сплатити.

Зверніть увагу на наступне:

- митні платежі на гібридні авто, а також на авто зі встановленим ГБО аналогічні дизельним чи бензиновим авто з таким об'ємом двигуна; 

- пільги є тільки для авто, обладнаних виключно електричним двигуном (одним чи декількома), в цьому випадку митні платежі складають 1 євро за 1 кВт потужності батареї. 

 

Які ще додаткові витрати чекають на мене в Україні після розмитнення авто?

Хоча вони суттєво менші ніж сума платежів, які ви сплачуєте в бюджет на митниці, але все ж вони існують. До них відносяться:

- послуги митного брокера по оформленню вашого авто на митниці;

- сертифікація авто - проводиться центром сертифікації, який встановлює чи відповідає ваш автомобіль екологічному класу і може безпечно експлуатуватися на дорогах України;

- постановка авто на облік в Сервісному центрі (МРЕО) з видачею українського технічного паспорта і номерних знаків.

 

Які документи мені потрібні для розмитнення авто в Україні?

Основні документи це: 

- купча (договір купівлі - продажу) або рахунок на авто;

- технічний паспорт автомобіля;

- паспорт та ідентифікаційний код власника;

- копія квитанції банку про сплату митних платежів.

З більш детальним переліком і зразками документів можна ознайомитися на нашому сайті в розділі Перелік документів для розмитнення авто

 

Чи можу я скористатися послугами вашої компанії по розмитненню авто?

Звичайно, достатньо зав'язтися за нашими фахівцями по телефонах, вказаних на сайті і вони розкажуть всі нюанси ввезення вашого авто в Україну, а також проведуть його розмитнення в найкоротші терміни.

 
Переглядів : 191
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст